Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Mitsubishi L200 – predlžená záruka na 7 rokov a silnejší motor

Spoločnosť M Motors SK na slovenský trh hneď dve novinky v podobe predĺženej záruky na svoj ikonický pick-up Mitsubishi L200 a doplnkového paketu výbavy „L200 PLUS“ pre zvýšenie výkonu motora.

“Zavedením oboch noviniek pre model L200 zabezpečíme nielen jeho lepšiu konkurencieschopnosť v rámci segmentu pick-upov, ale aj zvýšenie zostatkovej hodnoty a tým aj atraktivity pre potenciálnych súkromných aj fleetových zákazníkov”, komentuje Jozef Dančo, riaditeľ M Motors SK.

7 rokov / 150 000 km

Výnimočnosť predĺženia záruky na 7 rokov / 150 000 km spočíva v tom, že po celý čas jej trvania zaručuje svojmu majiteľovi, resp. vozidlu, krytie v rozsahu plnej továrenskej záruky. Pri vzniku závady sú opravy na rozdiel od originálnej záruky výrobcu preplácané v komerčných cenách. Podobné podmienky nikto z našich konkurentov stále neponúka.

Mitsubishi L200: Pracant s originálnym imidžom

173 k / 502 Nm – Paket „L200 Plus“

Aby rozšírili a zatraktívnili ponuku, prinášajú na trh doplnkový paket výbavy pre zvýšenie výkonu motora obľúbeného modelu L200. Pre navýšenie zo súčasných 150 koní na 173 koní využívajú vysoko spoľahlivú technológiu úpravy parametrov motora od spoločnosti Steinbauer. Jednotka je prispôsobená priamo na parametre Mitsubishi L200, kde prináša ich významné zlepšenie, pri zachovaní plynulého priebehu v celom spektre otáčok. Certifikácia je zaručená schváleniami TÜV Austria.

“Výkonom sa približujeme našej hlavnej konkurencii, avšak hodnotou krútiaceho momentu sme teraz najlepší. V spojení s nízkou hmotnosťou nášho vozidla je to prísľub veľmi slušnej dynamiky, na ktorú zákazníci budú určite pozitívne reagovať “dodáva Dančo. Ako dodatočne montované príslušenstvo bude paket „L200 PLUS“ v ponuke v cene 1 199 EUR s DPH.

Zdroj: Mitsubishi

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov