Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


ŠKODA SUPERB SportLine zahviezdila v kampani módnej značky

Štýlová ŠKODA SUPERB SportLine je s príchodom sezóny jeseň/zima súčasťou novej kampane najsilnejšej slovenskej fashion značky OZETA. Športovo ladený model v exotickej zlatej metalíze Dragon Skin, zobrazený na módnych fotografiách k novej kolekcii, dokonale dotvára prototyp štýlového muža s vycibreným vkusom.

OZETA-SKODA SUPERB SportLine_4      OZETA-SKODA SUPERB SportLine_1

Tradičná slovenská fashion značka OZETA venuje každej svojej novej kolekcii veľkú pozornosť s dôrazom na exkluzívny photoshooting. Tentoraz sa stala súčasťou predstavenia kolekcie jeseň/zima 2016 automobilová lahôdka od českej automobilky, model ŠKODA SUPERB SportLine.

Športové proporcie vlajkovej lode značky ŠKODA v netradičnom farebnom prevedení Dragon Skin, definované štýlovými čiernymi 19 palcovými kolesami z ľahkých zliatin alebo zníženým podvozkom, dotvárajú celkový charakter fotografií novej módnej kolekcie pre pánov. K štýlovému mužovi predsa patrí aj výnimočné auto.

OZETA-SKODA SUPERB SportLine_6     OZETA-SKODA SUPERB SportLine_3

Počas viac ako 90-dňových príprav fotenia najazdil produkčný tím viac ako 700 kilometrov po Záhorí. Aj v tomto smere dokonale ladil športový model SUPERB SportLine so slovenskou módnou značkou. V rámci mimoriadne bohatej výbavy ponúka totiž navigačný systém Columbus, exkluzívny Sound Systém CANTON, ktorý poslúžil aj pri hľadaní vytipovaných ideálnych lokácií pre toto jedinečné fotenie.

Tak, ako módna značka vsadila pri novej kolekcii na skvelý estetický efekt, vysokú funkčnosť a účelnosť oblečenia, tak dokazuje mimoriadny štýl a vkus aj ŠKODA SUPERB SportLine vybavením luxusného interiéru. Kožou obšitý trojramenný športový volant, kožou obšitá hlavica radiacej páky, športové sedadlá s exkluzívnym čalúnením, pedále v hliníkovom prevedení a ozdobné lišty v karbónovom dekore. To sú prvky, ktoré z vlajkovej lode značky ŠKODA robia ideálny automobil pre mužov, ktorí presne vedia, čo chcú.

Spojením dvoch lídrov vo svojom odvetví vznikla impozantná symbióza a jedinečné fotografie, na ktorých športovo ladený SUPERB SportLine v zlatej metalíze Dragon Skin pôsobí ako dravec v módnom priemysle. Presne taký dravec, akým je v skutočnosti na cestách pod rukami mužov so zmyslom pre štýl a jedinečnosť v móde i výbere ideálneho automobilu.

Škoda, dk

 

 

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov