Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Elektrický skejtbord TAG Heuer alebo hudba blízkej budúcnosti

Švajčiarska značka Tag Heuer je slávna predovšetkým vďaka svojim výnimočným hodinkám a módnym doplnkom vyrobenými na objednávku. Spoločnosť už nedávno úspešne vstúpila aj na trh s okuliarmi a mobilnými telefónmi, ale len málokto by zrejme očakával, že sa bude chcieť presadiť aj medzi skejbordmi.

E_Board_01  E_Board_02

E_Board_03  E_Board_07

Aby sme boli presnejší, študent juhokórejskej Univerzity Hongik Geun Pack navrhol prorotyp elektrického skejtbordu, ktorý by mohol už v blízkej budúcnosti pomôcť vyriešiť v mestách situáciu s dopravou do práce alebo školy. Projekt dostal názov TAG Heuer Board a fotografie nasvedčujú, že ide o extrémne „cool“ záležitosť na diaľkové ovládanie.

E_Board_05  E_Board_06

E_Board_08  E_Board_04

Tento dlhý skejtbord disponuje elegantným a moderným dizajnom, pričom ide o pozoruhodnú kombináciu matných uhlíkových vlákien a ružového zlata, ktorým sú pokryté okraje dosky, osky kolies a niektoré ovládacie prvky. Skejtbord pritom ponúka až neuveriteľne špičkový výkon. Táto elektrická záležitosť môže podľa výrobcu vyvinúť až neuveriteľnú rýchlosť 100 km/h, pričom dojazd na jedno nabitie sa pohybuje okolo 35 km.

-jj-

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov