Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Audi TT S-Line Competition

Audi nedávno predstavilo modernizovanú Q3 s paketom S-Line. Pre nedávno predstavené modely TT príde onedlho do ponuky limitovaná edícia s paketom S-Line.

Nie je ničím výnimočným, že na ulici stretnete Audi, BMW alebo Mercedes-Benz so športovým paketom. Každá automobilka ho má nazvaný ináč, spojitosťou je len športovejší vzhľad pripomínajúci najvýkonnejšie motorizácie.

Audi tento paket nazýva S-Line a po novom s ním skombinuje novú limitovanú edíciu. Tá má názov S-Line Competition a bude určená pre modely TT. Audi pridá niektoré detaily v exteriéri a interiéri a tiež bohatšiu sériovú výbavu.

Paket S-Line pridá čierno lakované kryty spätných zrkadiel, predný podspojler alebo zadný difúzor. Koncovky výfukového systému budú mať čierny chrómový povrch. Športové pruženie zníži svetlú výšku vozidla o 10 mm.

Audi TT S-Line Competition Audi TT S-Line Competition

Vodič si môže ľubovoľne nastaviť tuhosť tlmenia podľa rôznych predvolených jazdných režimov. Limitovaná edícia je dodávaná s 19-palcovými diskami v lesklej čiernej farbe s dizajnom piatich lúčov. Pneumatiky majú rozmer 245/35 R19.

Za kolesami sú ukryté červené brzdové strmene. K dispozícii sú 4 exteriérové farby: Glacier White, Nano Grey, Tango Red a Ara Blue. Posledná menovaná je novinkou v ponuke pre modely TT. V interiéri nájdeme športové sedadlá s logom TT S.

Bočné opory môžu byť kombinované s pneumatickým nastavením. V štandardnej výbave majú elektrické nastavenie. Športový volant so „skoseným“ spodným okrajom má multifunkčné tlačidlá pre ovládanie navigácie alebo audio sústavy.

Audi TT S-Line Competition Audi TT S-Line Competition

Sedadlá a lakťové opierky vo dverách sú čalúnené do kombinácie kože a Alcantary alebo za príplatok do jemnej koži Nappa. V sériovej výbave je tiež virtuálny kokpit Audi, ktorý je bežne dostupný výlučne za príplatok.

Pohonnou jednotkou je jediný motor, 2.0 TFSI s výkonom 169 kW (230 k). K dispozícii je s pohonom prednej alebo oboch náprav a so 6-stupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovkou S-Tronic. Audi TT Coupe štartuje na cene 41 940 € a kabriolet je v ponuke za 44 340 €.

MM, Audi

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov