Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Nissan Note Black Edition

Nissan to so špeciálnymi edíciami myslí vážne a za tento rok predstavil už niekoľko jubilejných modelov. Novinkou je Nissan Note Black Edition.

Nissan Note patrí do triedy malých MPV automobilov, kde nie je núdza o konkurenciu. Automobilka si to uvedomuje a snaží sa preraziť novou špeciálnou edíciou. Podľa názvu Black Edition môžeme očakávať čierne elementy v exteriéri aj interiéri.

Jubilejná edícia štartuje na nemeckom trhu s cenovkou 17 545 eur. S jedinečným exteriérom a interiérom dostane zákazník navyše tiež niektoré prvky vo výbave. V čiernom lakovaní sú vyhotovené kryty spätných zrkadiel, kľučky dverí (prednedávnom znak základných verzií), kryty hmlových svetlometov alebo strešný spojler.

Nissan Note Black Edition Nissan Note Black Edition

Automobil bude stáť na 16-palcových diskoch s novým dizajnom a taktiež s čiernym sfarbením. Zadné a bočné sklá od B-stĺpika budú od výroby zatmavené. Do lesklej čiernej farby je preorientovaný tiež interiér.

V tomto odtieni bude stropnica, stredová konzola alebo volič radiacej páky. Zákazník bude profitovať z rozsiahlej výbavy, ktorá vychádza z línie Acenta. Tá obsahuje multifunkčný kožený volant, rozhranie Bluetooth, automatickú klimatizáciu, svetelný a dažďový senzor alebo elektricky ovládané všetky okná.

Nissan Note Black Edition Nissan Note Black Edition

Navigačný systém využíva 5,8-palcový dotykový displej a umožňuje používať služby spoločnosti Google. Pre milovníkov hudby je na palube DAB prijímač, CD-prehrávač a 6 reproduktorov. Bose systém to isto nebude, ale v rodinnom vozidle to bude dostačujúce.

Alternatívou pre tmavo modrú metalizovanú farbu bude ďalších 6 metalizovaných odtieňov. K dispozícii s Black Edition bude základný zážihový 1,2-litrový štvorvalec s výkonom 59 kW (80 k), preplňovaná pohonná jednotka s výkonom 72 kW (98 k) alebo vznetový ekvivalent, ktorý ponúkne 66 kW (90 k).

MM, Nissan

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov