Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku
kia sorento

Jeep Renegade Night Eagle

Jeep v tomto roku oslavuje 75 rokov od vzniku prvého modelu Willys. Pri tejto príležitosti pripravila automobilka pre všetky dostupné modely edíciu 75th Anniversary. Renegade však ponúka s ešte ďalšou novou edíciou.

Jeep má v ponuke malý model Renegade len krátko. Automobilka však tvrdí, že je o neho veľký záujem. Pre jedinečnosť vozidla tak pripravila novú limitovanú edíciu s názvom Night Eagle.

Novinka je už k dispozícii u predajcov Jeepu. Automobilka však pripravila pre celú Európu len 2 500 kusov, ktoré budú dostupné na predaj. Osobitý štýl modelu podčiarkujú tmavošedé doplnky v exteriéri.

Jeep Renegade Night Eagle Jeep Renegade Night Eagle

Saténový povrch rámov hmloviek alebo strešných nosičov dizajnéri kombinujú s exkluzívnymi 17-palcovými diskami. K dispozícii je nový matný lak v pieskovej farbe Volcano Sand. Ďalšie dostupné farby sú: Carbon Black, Alpine White, Glacier Silver a Solar Yellow.

V interiéri pribudne kožený volant a špeciálne látkové sedadlá vo farbe Bark Brown s elektricky nastaviteľnou bedrovou časťou na mieste vodiča. V sériovej výbave je tiež systém Uconnect s 5-palcovým displejom.

Jeep Renegade Night Eagle Jeep Renegade Night Eagle

V prístrojovom paneli je 3,5-palcový TFT displej. Cestovanie spríjemní tempomat, zadné parkovacie senzory alebo manuálna klimatizácia. Na pohon môžu slúžiť 2 vznetové a jeden zážihový motor.

Vznetový základ 1,6 MultiJet má výkon 88 kW (120 k) a kombinuje sa s pohonom prednej nápravy. Väčší 2,0-liter má výkon 88 kW (120 k) alebo 103 kW (140 k) a kombinuje sa s pohonom všetkých kolies. Zážihová verzia 1,4 MultiAir ponúkne 103 kW (140 k) a pohon prednej nápravy.

MM, Jeep

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov