Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

BMW Cruise M-Bike

Každý výrobca automobilov má vo svojom portfóliu na predaj tiež doplnky a rôzne iné predmety. Niektorí vodiči uprednostňujú v mestách alebo počas víkendov bicykel pred automobilom. Preto automobilky ponúkajú neraz celú paletu rôznych bicyklov.

BMW v tomto prípade nie je iné. Pre svojich fanúšikov vyrába rôzne bicykle, ktoré však atakujú sumou jazdený automobil. Pre odlíšenie v súčasnosti predstavili limitovanú edíciu pre fanúšikov BMW s logom M.

Bicykel Cruise M-Bike dopĺňa kolekciu bicyklov BMW pre obdobie jar 2015. Farebný odtieň je obdobný ako v prípade automobilov z divízie M. Z limitovanej edície vyrobia len 500 kusov Cruise M-Bike.

Špeciálna žltá metalíza Austin Yellow, charakteristická pre vozidlá M, v súčasnosti už zdobí tiež limitovanú edíciu bicykla. Každý jeden kus bude mať vlastnú plaketu a certifikát, ktorý bude potvrdzovať výnimočnosť.

Tento bicykel vynikne moderným dizajnom s ľahkou konštrukciou. Na hornej tyči v prednej časti rámu je takzvaný „bullneck“, ktorý pripomína tvar nádrže a prevzali ho z motocyklového dizajnu. BMW Cruise M-Bike je vyrobený technológiou hydraulického tvárnenia a spolu s karbónovými komponentmi je veľmi ľahký a stabilný.

BMW Cruise M-Bike BMW Cruise M-Bike

Rám je napriek nízkej hmotnosti pevný a koncepcia nastaviteľných riadidiel zabezpečí pohodlnú jazdu. Vpredu aj vzadu sú kotúčové brzdy Shimano. BMW predáva bicykle už viac ako 60 rokov a v súčasnosti k nim ponúka rôzne doplnky.

Cena základného bicykla Cruise M-Bike je stanovená na 1 153 €. Cena bicykla z limitovanej edície je 1 600 €. K dispozícii bude na internetovej stránke BMW alebo u vybraných predajcov BMW.

MM, BMW

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov