Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


SsangYong Korando CLUB – Nová verzia dostupná za super prachy

Automobilka SsangYong už piatym rokom ponúka slovenským zákazníkom svoje vozidlá s atraktívnym pomerom ceny a hodnoty. Teraz prichádza s upravenou ponukou modelu Korando.

Veľkou výhodou je, že aj pri verzii CLUB je možné ľubovoľne zvoliť medzi pohonom predných či všetkých kolies a manuálnou či automatickou prevodovkou.

CLUB sa tak stáva najdostupnejšou verziou modelu Korando. Ocenia ho predovšetkým tí, ktorí hľadajú spoľahlivé stredne veľké SUV, ktoré zvládne prejsť napríklad aj rozbitú poľnú cestu a zároveň sa do neho zbalí celá rodina na dovolenku. Verzia CLUB obsahuje, už v základe za vyššie spomínaných 20 990 €, 4-valcový turbo benzínový motor s výkonom 163 koní, 17“ ALU disky, Smart Audio Multimedia systém s 8“ dotykovým displejom, inteligentné systémy a bezpečnostných asistentov, LED svetlá denného svietenia (predné a zadné ), LED osvetlenie interiéru, tempomat, kožený volant, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním a sklopným kľúčom, zadnú parkovaciu kameru a mnoho ďalšieho. Základnú výbavu si zákazník môže rozšíriť doplnkovým CLUB+ paketom za 1 000 €, ktorý ponúkne vyhrievanie predných sedadiel, 18“ ALU disky a LED predné hmlové svetlá. Kompletný cenník a viac informácií o modeli Korando CLUB nájdete na www.ssangyong.sk/korando-club.

„Ďalšou novinkou v cenníku modelu Korando je výbavový stupeň SMART,“ dopĺňa Škutina. Verzia SMART štartuje od 23 590 € a oproti verzii CLUB ponúkne v základe okrem iného 18“ ALU kolesá, 10,25“ HD LCD prístrojovú dosku, dvojzónovú automatickú klimatizáciu, vyhrievaný volant, vyhrievanie predných sedadiel alebo predné a zadné senzory na parkovanie. Verziu SMART si ďalej môžete rozšíriť o full LED svetlomety, bezkľúčové odomykanie vozidla a ďalšiu príplatkovú výbavu. Novú podobu cenníka modelu Korando, ktorý obsahuje verzie CLUB a SMART si môžete prezrieť na www.ssangyong.sk/korando.

Súčasne s upravenou ponukou modelu Korando automobilka SsangYong prichádza na slovenskom trhu s ďalším zvýhodnením na akčný model Korando STYLE+. Novo, nad rámec akčného paketu STYLE+ v hodnote 1 000 € zadarmo, ponúka SsangYong dodatočné zvýhodnenie 1 000 € na skladové vozidlá tohto modelu. To je dohromady zvýhodnenie 2 000 €. Znamená to teda, že zákazník si môže odviesť tento štýlový automobil s cenou od 21 990 €. Kompletný cenník a viac informácií o novo zvýhodnenom modeli Korando STYLE+ nájdete na www.ssangyong.sk/korando-style-plus.

Ssangyong Tivoli Grand – Dvojitý drak útočí!

Fotky: Ilustračné!

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov