Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Aprilia RSV4 Factory a Tuono V4 Factory – Nepremeškajte limitky v jedinečnej farbe

Vlajkové motocykle radu Aprilia V4, superbike RSV4 Factory a hypernaked Tuono V4 Factory, majú premiéru v novom a exkluzívnom farebnom prevedení Speed White, ktoré bude k dispozícii iba na obmedzenú dobu, a to od leta do konca roku 2023.

Dominujúca biela zvýrazňuje aerodynamické línie a dizajn s integrovanými krídelkami. Dopĺňajú ju červené disky kolies, nápis Aprilia na boku a športová grafika inšpirovaná závodným modelom Aprilia RS-GP, ktorý hrá dôležitú úlohu v majstrovstvách sveta MotoGP 2023.

Bol to sami jazdci tímu Aprilia Racing, Aleix Espargaró a Maverick Viñales, ktorí počas Veľkej ceny Ameriky v Texase prvýkrát predstavili širokej verejnosti farebný variant Speed White. Veľkolepé pretekárske príležitosti tak zdôraznili superšportovú dušu tejto limitovanej edície dvoch výnimočných motocyklov, ktoré patria k špičke v segmente superbikov z hľadiska technológie, výkonu a dizajnu.

Farebné prevedenie Speed White sa pripája k ďalším dvom variantom radu Aprilia V4 Factory, Time Attack a Ultra Dark a bude od leta na obmedzenú dobu k dispozícii u autorizovaných predajcov značky Aprilia.

Aprilia RSV4 Factory Speed White bude k dispozícii za 22 499 eur a Aprilia Tuono V4 Factory Speed White za 18 999 eur. Oba motocykle by mali byť dostupné na Slovensku začiatkom roka.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov