Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Honda Civic e:HEV – Poznáme slovenské ceny!

Honda potvrdila údaje o cenách pre všetky úplne nové vozidlá Civic. S cenou od 29.890 eur je Civic 11. generácie dostupný výlučne ako hybrid.

Štandardne je vybavený pokročilou technológiou samonabíjacieho dvojmotorového pohonu e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) od spoločnosti Honda. Uvedenie tohto vozidla na trh predstavuje zavŕšenie stratégie Electric Vision značky, podľa ktorej majú byť všetky jej bežné osobné vozidlá v Európe elektrifikované do konca roka 2022.

Ponuka sa začína triedou Elegance, ktorá má v štandardnej výbave 17-palcové zliatinové kolesá, látkové sedadlá, predné a zadné parkovacie senzory a zadnú kameru, sedempalcový multiinformačný displej a infotainment systém s ôsmimi reproduktormi, kompatibilný s Apple CarPlay/Android Auto a navigáciou. Rovnako ako všetky nové modely Honda, všetky výbavy modelu Civic sú vybavené systémom Honda SENSINGTM, komplexným systémom špičkových bezpečnostných technológií a asistentov vodiča, vrátane asistenta pre udržiavanie v jazdnom pruhu (Lane Keeping Assistant) a novej funkcie asistent jazdy v dopravnej zápche (Traffic Jam Assist).

S cenou od 30.990 eur má trieda Sport navyše sedadlá v kombinácii látky a syntetickej kože, športové pedále, LED hmlovky a jedinečné lesklé čierne zrkadlá kombinované s čiernymi rámami okien s nízkym leskom, ako aj nápadnými 18-palcovými čiernymi kolesami z ľahkých zliatin.

Honda Civic – Pútavá dynamika, výkon a pôsobivá úspornosť v jednom

Cena v triede Advance začína od 34.490 eur a zahŕňa rozšírený audio systém s 12 reproduktormi BOSE „CentrepointTM“. Vozidlá triedy Advance sú vybavené aj panoramatickým strešným oknom, adaptívnymi diaľkovými svetlami (ADB) ako aj modernizovaným 10,2″ multiinformačným displejom. Medzi ďalšie prvky výbavy patria aj 18-palcové zliatinové kolesá s dvojfarebným čiernym a diamantovým výbrusom, kožené sedadlá a vyhrievaný volant.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov