Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Hyundai IONIQ 6 – Nová dizajnérska skica odhalená

Hyundai zverejnil náčrt dizajnového konceptu svojej očakávanej novinky IONIQ 6, v poradí druhého modelu z radu plne elektrických vozidiel uvádzaných pod značkou IONIQ.

Náčrt konceptu zobrazuje jedinečnú a efektívnu siluetu modelu IONIQ 6. IONIQ 6, inšpirovaný konceptom elektrického vozidla Prophecy, je prezentovaný ako elektrifikovaný streamliner s čistými, jednoduchými líniami a čistou, aerodynamickou formou. Efektívnejšia typológia dizajnu zrejmá z náčrtu odráža odhodlanie dizajnérov Hyundai vyjsť v ústrety estetickým aj funkčným potrebám zákazníkov v ére elektrickej mobility.

 

IONIQ 6 využíva elektrickú globálnu modulárnu platformu (E-GMP) skupiny Hyundai Motor Group, ktorá vozidlám poskytuje predĺžený rázvor a optimalizovaný dizajn interiéru.

 

V najbližších dňoch predstaví Hyundai na svojich oficiálnych profiloch na sociálnych sieťach a na stránke https://ioniq6.hyundai.com ďalšie ukážky IONIQ 6. Spoločnosť úplne odhalí dizajn exteriéru aj interiéru svojho nového elektrického modelu koncom júna

Hyundai i20 N: Najpredávanejšie eN-ko u nás

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov