Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Dynamický Hyundai Tucson N Line už čoskoro

Hyundai odhalil prvé snímky úplne nového modelu Tucson N Line. Nová generácia modelu Tucson vo verzii N Line kombinuje futuristický dizajn, pohodlie a pokročilú konektivitu Tucsonu s dynamickým štýlom N Line.

Ak ste to ešte netušili, tak modely Hyundai z radu N Line sú vyrobené špeciálne pre zákazníkov, ktorí hľadajú ešte atraktívnejší dizajn a väčší zážitok z jazdy. A presne sem nový Tucson zapadne.

Ako ukazujú prvé obrázky, úplne nový Tucson N Line ponúkne agresívne a výrazné prvky vonkajšieho dizajnu a odlišné interiérové ​​detaily. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na jedinečnú výbavu a výber farieb.

 

Rad N Line spoločnosti Hyundai slúži ako vstupná úroveň do sveta vysoko výkonnej značky N, pretože prvky N Line nachádzajú inšpiráciu priamo vo vysokovýkonných modeloch N. Modely N Line sú určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí hľadajú ešte dynamickejší dizajn a zážitok z jazdy. Popri novom Tucsone disponujú verziou N Line aj modely i10, i20, celý rad i30 (hatchback, kombi a fastback) a Kona.

 

Úplne nový Tucson N Line bude k dispozícii na jar 2021. Ďalšie podrobnosti zverejní Hyundai čoskoro.

Zdroj: Hyundai

Diskusia 1
  1. tryskaci Používateľ hovorí

    My pieskujeme všetko na https://www.tryskaci.sk/

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov