Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Chcete montovať inteligentné autoalarmy? Naučíme vás to!

Pre všetkých automobilových mechanikov, elektrotechnikov, IT technikov a tých, ktorí sa chcú zoznámiť so zabezpečovacími systémami a monitoringom vozidiel máme dobrú správu! Akadémia Jablotron pripravuje jednodňový kurz.

Odborníci vám naživo predvedú najmodernejšie technológie zabezpečenia vozidiel, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené medzi montážnymi technikmi pre ich vysoký stupeň ochrany, širokú podporu aj najnovších vozidiel, jednoduchú montáž a taktiež výraznú nadčasovosť.  Ukážeme Vám, že monitoring, ovládanie a zablokovanie auta odkiaľkoľvek cez mobilnú aplikáciu nie je výsadou už len luxusných vozidiel. Súčasťou praktických ukážok budú aj zásady pri montáži, pripojenie na zbernicu CAN, slovenské hlasové menu, identifikácia vodiča čipom, vyspelé bezdrôtové periférie, funkcie ochrany voči rušičkám, aj možnosť 24h stráženia strážnou službou. Firemní účastníci kurzu ocenia možnosti monitoringu prevádzky firemných flotíl. Po úspešnom zvládnutí záverečného testu si firmy z odboru odnesú certifikát, ktorý oprávňuje nielen na montáž autoalarmov, či získanie predĺženého bezplatného servisu na 5 rokov, ale aj možnosť byť odporúčaný partner výrobcu na jeho stránkach a získať zázemie a finančnú podporu značky Jablotron.

Odborné školenie sa uskutoční 16.9.2019Bratislave, alebo 4.11.2019Žiline. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom webovej stránky:

https://www.jablotron.com/sk/pre-monterov-alarmov/kurzy/

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov