Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

AUTO MAGAZÍN AWARDS 2018 a TOP ČERPAČKA ROKA 2017

Auto magazín, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, na slávnostnom galavečere v hoteli Gate One vyhlásil výsledky čitateľskej ankety AUTO MAGAZÍN AWARDS 2018  a TOP ČERPAČKA ROKA 2017.

 

Svojich víťazov spoznal aj 20. ročník súťaže Auto opravár roka 2017 a Auto servis roka 2017, ktorú časopisy Auto magazín a Profi auto organizujú v spolupráci so spoločnosťou Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s. a Cechom predajcov a auto opravárov Slovenskej republiky.

Ocenenia v ankete Auto Magazín Awards odovzdali spoločne Ivan Mičko, vydavateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Albatros Group, Todor Todorov, predseda Predstavenstva a prezident spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. a Július Hron, prezident Cechu predajcov a autoservisov SR.

Ocenenie v online súťaži TOP ČERPAČKA ROKA 2017 získala sieť čerpacích staníc SLOVNAFT.

Cenu odbornej poroty Auto opravár roka 2017 si odniesol Gabriel Kormúth zo spoločnosti Autocomodex Trnava za mimoriadne kvalitnú riadiacu prácu dielne, pričom svoje odborné vedomosti a zručnosti preukázal aj v ďalších súťažiach.

Cenu Auto servis roka 2017 získala spoločnosť Motor-Car Banská Bystrica, s.r.o. Odborná porota ocenila najmä kompetentnosť, odbornosť a ústretovosť k zákazníkom.

Auto magazín Awards 2018 sú ocenenia, o ktorých hlasovali v ankete čitatelia časopisu Auto magazín. Pre rok 2018 rozhodli o víťazoch v týchto desiatich kategóriách:

Rodinné autá (MPV + kombi) – OPEL Insignia Sports Tourer.

Mini a malé automobily – Volkswagen Polo.

Limuzíny/sedany – KIA Stinger.

Športové automobily/kupé – AUDI RS4 Avant.

Crossovery – Citroën C3 Aircross.

Ekologické autá a progresívna technika – BMW i8 Roadster.

Off-roady – Mercedes-Benz Trieda X.

Kompaktné autá – Hyundai i30 Fastback.

SUV – Škoda Karoq.

AUTOM ROKA 2018 podľa čitateľov časopisu Auto magazín, za absolútne najväčší počet hlasov, sa stal Mercedes-Benz Triedy X a získal ocenenie GRAND PRIX Auto magazín Awards 2018.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov