Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

AUTO MAGAZÍN a Profi auto 11 / 2016 na vás čakajú!

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 11 / 2016 si môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Predposledné tohtoročné vydanie ponúka možnosť zúčastniť sa na čitateľskej súťaži o veľmi zaujímavé ceny. Podmienkou je predplatiť si náš časopis na rok 2017 – a ste v hre o Kiu Rio na 3 mesiace aj s palivom a víkendovým pobytom vo Vysokých Tatrách, skúter Suzuki Address 110, bicykel CTM Blade 3.0 – a to sú len tri z 25 atraktívnych cien!

AUTO MAGAZÍN prináša predovšetkým rozsiahle reportáže z Parížskeho autosalónu 2016. Aktuálne číslo prináša tiež 20 testov najaktuálnejších automobilov a motocyklov. Azda najatraktívnejším je porovnávací test Mazdy MX-5 a Alfy Romeo 4C Spider! Pozoruhodnou novinkou je tiež Alfa Romeo Giulia, tú predstavujeme v Teste mesiaca. Testujeme tiež elektrifikované BMW i8 a Mitsubishi PHEV. A rôznou formou predstavujeme desiatky ďalších noviniek.

Ako vždy venujeme priestor športu, rozhovorom s významnými ľuďmi nielen z automobilovej branže. Retro, Tuning, Dizajn – ďalšie tradičné rubriky plné tých najkrajších áut… a zostávame verní tomu, čo znamená označenie „magazín“: prečítate si cestopisnú reportáž, názory, vylúštiť si môžete krížovku.

Profi Auto vás zavedie na iný svetový autosalón: IAA 2016 v Hannoveri je zasvätený úžitkovým vozidlám a autobusom a aj na ňom je evidentný tlak na digitalitáciu všetkého, čo sa len digitalizovať dá. Dôkazom môže byť podrobný pohľad na autonómnu dodávku Mercedes-Benz Vision Van, či reportáž z Audi Connectivity TechDay. Chýbať nemôže ani článok o pneumatikách – veď zima je za dverami!

AUTO MAGAZÍN a Profi auto 11 / 2016 s kvantom iných tém a dobrého čítania na vás nedočkavo čakajú na pultoch s tlačou na celom Slovensku!

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov