Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku
kia family

Hyundai i30 na prvých snímkach

Postupné predstavovanie nových modelov sa dostáva do módy. Ako inak si vysvetliť to, že hoci bude mať kompaktný model Hyundai i30 svetovú premiéru až 7. septembra, výrobca zverejnil tri prvé fotografie už dnes?  

Hyundai i30.1

Úvodnou ochutnávkou novinky je predná maska s reflektormi vybavenými modernou technikou a zadné skupinové svetlá, ktoré podľa všetkého dostanú tiež LED techniku. Okrem týchto detailov možno zo zverejnených obrázkov vyčítať príklon dizajnérov k tvarovej vyzretosti a serióznosti. Prémiovosť auta je lepšie vidieť a cítiť, než o nej čítať či počúvať. Prenesie sa tento charakter aj do interiéru? Na odpoveď si záujemcovia o nový kompakt musia ešte chvíľku počkať.

Hyundai i30.3

Peter Schreyer, prezident a šéfdizajnér Hyundai Motor Group, o novinke povedal: „Je to automobil pre každého – pri dizajne modelu Hyundai i30 novej generácie sme sa nesústredili iba na jedného zákazníka ale na širokú skupinu rozličných ľudí. Jeho dizajn predstavuje evolúciu výrazových prvkov dizajnu spoločnosti Hyundai Motor s prirodzene plynúcimi líniami, vycibrenými povrchmi a modelovaným tvarom karosérie, ktoré spolu vytvárajú nadčasový vzhľad. S modelom i30 novej generácie zavádzame ďalší vývojový stupeň charakteristickej masky chladiča Hyundai – kaskádovitú masku.“ Model i30 novej generácie, ktorý bol navrhnutý, vyvinutý a testovaný v Európe, predstavuje hlavný pilier modelového programu značky Hyundai. Pretože záujem ľudí sa čoraz viac posúva smerom k technologickým riešeniam, individualite a flexibilite, aj značka Hyundai sa posúva ďalej. Redefinuje svoju ponuku a robí ďalší krok v ústrety svojim zákazníkom. Hyundai i30 novej generácie poskytuje najvyššiu celkovú hodnotu, portfólio účinných a dynamických pohonných jednotiek, najmodernejšie bezpečnostné systémy a najvyspelejšie prvky konektivity, aby splnil požiadavky európskych a globálnych zákazníkov.

 

Hyundai (pl)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov