Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Dacia: už 4 milióny jazdia po celom svete

Na Dacia Picnicu v Domaine de Courson vo Francúzsku sa zúčastnilo vyše 11 000 účastníkov.

Rok čo rok pokračuje Dacia v raste a vytvorila nový rekord vo svojej mladej histórii. Míľnik vo výrobe a predaji oslávili na výročnom pikniku Dacia v Domaine de Courson vo Francúzsku. S kúpou štvormiliónteho modelu Dacia Duster sa Denys Charrasse stal súčasťou histórie značky a potleskom ho oslávilo 11 212 účastníkov, ktorí mali možnosť podpísať sa na „návštevnú knihu“ modelu Duster v životnej veľkosti, pripravenú pre túto príležitosť.

Dacia_80012_global_en   Dacia_80015_global_en

 

Dacia sa teší veľkému záujmu v 44 krajinách po celom svete, kde sú uvádzané na trh jej vozidlá. Npríklad od začiatku rokasa  radí značka na piate miesto v predaji osobných automobilov vo Francúzsku a model Sandero je už na špici predaja vo svojom segmente.

Už ôsmy ročník každoročného stretnutia Dacií bol opäť veľkým úspechom. Všetci majitelia Dacii spolu so svojimi rodinami si užili deň plný udalostí a zábavy, ku ktorému patrí nielen Piknik balíček a veľa voľnočasových aktivít, ale aj prezentácia celého sortimentu a budúceho výrobného programu, ktoré ponúka Dacia.

Renault Press (šr)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov