Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

AUTO MAGAZÍN a PROFI AUTO 6/2016 v predajniach

AUTO MAGAZÍN so svojou súčasťou PROFI AUTO, najkvalitnejší motoristický časopis na Slovensku, na vás čaká predajniach tlače.

AUTO MAGAZÍN 6/2016 je rovnako pestrý a pútavý, ako jarná príroda a motoristická sezóna, ktorá je v plnom prúde. Čo v ňom nájdete?

Jednou z ťažiskových tém je naša dlhodobá celoslovenská súťaž Vodič roka 2016. Pravidlá nájdete v časopise, na webovej stránke, ktorú práve čítate a tiež na stránke vodicroka.sk. Zapojte sa aj Vy! ešte stále môžete okrem radosti zo súťaženia získať hodnotné ceny, ako napr. Osobné auto OPEL ASTRA (Európske auto roka 2016) na dva týždne s plnou nádržou a švajčiarske hodinky zn. TISSOT (1. cena), víkendový pobyt pre 2 osoby v 4-hviezdičkovom hoteli na Slovensku (2. cena) a mnoho ďalších (spolu 50) cien, ktoré stoja za to.

AUTO MAGAZÍN podrobne testuje “trhák” Jaguar F-Pace 3,0d AWD, v porovnávacom teste postavil vedľa seba žihadielka Opel Corsa OPC a Renault Clio R.S. Trophy 220. Z ďalšej vyše dvadsiatky áut vyberám námatkou Maserati Levante, Audi SQ7 TDI, Opel Astra Sports Tourer, Lexus RC 200t, Toyota Mirai… K letu patrí motocykel, v našom prípade test Hondy NC 750 X.

AUTO MAGAZÍN sa venuje tiež obchvatu Bratislavy, v rubrike Retro vás zavedieme do firemného múzea značky Alfa Romeo. Ponúkneme možnosti dovolenkovania na Západnom Slovensku a zamyslíme sa nad dilemou: športovať, či relaxovať? Túto tému neriešime v rubrike Šport, venovanej tomu najlepšiemu: F1, WRC a v neposlednom rade slovenskému pretekárovi Maťovi Homolovi. Zelené strany prinášajú skúsenosti z prvej ruky z jazdy s Toyotou Mirai, poháňanou palivovými článkami využívajúcimi vodík.

PROFI AUTO: Budúcnosť je v komunikácii – hlása nadpis jedného z hlavných článkov. V tomto prípade je reč o konektivite nákladných automobilov. Podrobne predstavujeme prichádzajúcich hrdinov Citroën Jumpy a Peugeot Expert. V podrobnom teste “rozoberáme” Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI, ktorý kolega P. Varga nazval hospodárnym obrom. Nemôže chýbať stále živá téma vzdelávania pre automobilový priemysel a dozviete sa tiež výsledky súťaže Autoopravár Junior 2016.

AUTO MAGAZÍN a PROFI AUTO 6/2016 plný pútavého čítania, informácií z prvej ruky a kvalitných fotografií čaká na vás v predajniach tlače na celom Slovensku.

AM titulka mala 06-2016

D. Klíma

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov