Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Miss Slovensko 2016 si užíva Hyundai Tucson

Kristína Činčurová vychutnáva prvé kilometre. Zatiaľ bez vodičského preukazu. Kristína ešte nestihla ukončiť všetky skúšky v autoškole a šoféra jej preto zatiaľ robí jej otec. Kľúčiky od jej nového miláčika odovzdal Kristíne prezident spoločnosti  Hyundai Motor Slovakia Josef Jung.

Odovzdanie vozidla Tucson (2)

,,Vyhrať súťaž Miss Slovensko 2016 je môj splnený sen. Dostala som množstvo cien, ale úplne najväčšiu radosť mám práve z krásneho auta Hyundai Tucson. Stále nemôžem uveriť, že je naozaj moje. Je to úplne dokonalé rodinné auto, takže mi bude určite slúžiť dlhé roky. Keďže ešte nemám vodičský preukaz, otec sa podujal, že ma v ňom bude všade voziť. Obávam sa, že mi ho potom ani nebude chcieť vrátiť, ale má smolu, lebo do autoškoly som sa už prihlásila,“ povedala po prvých kilometroch nadšená Kristína Činčurová.

Odovzdanie vozidla Tucson (3)

Medzi prvých gratulantov novej Miss patril aj Josef Jung. „Želám vám úspešné zvládnutie skúšok v autoškole a potom veľa šťastných kilometrov a hlavne bezpečnú jazdu. Hyundai Tucson je naším aktuálnym bestsellerom v segmente SUV a verím, že rovnako ako tisícky jeho spokojných majiteľov aj vy oceníte výrazný dizajn a inovatívne technológie tohto modelu,“ povedal.

Hyundai (pl)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov