Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Opel štartuje ďalšiu „dvadsaťštyrihodinovku“

Kampaň „Opel 24 hodín“ prináša zľavy až 10 000 € od piatka 11.3. 2016 od 12:00 do soboty 12.3.2016 do 12:00.– teda

24 hodín nonstop tak bude možné získať nové automobily Opel za úplne bezkonkurenčné a neopakovateľné ceny! „Aj tohto roku hlavnú motoristickú sezónu otvárame už legendárnou kampaňou „Opel 24 hodín“, počas ktorej môžu záujemcovia o modely Opel počítať so zľavami až 10 000 € a s mnohými bonusmi navyše,“ hovorí Pavel Šilha, generálny riaditeľ slovenského zastúpenia automobilky Opel.

Do kampane „Opel 24 hodín“ sú zaradené osobné aj úžitkové modely Opel. Ponuka kampane platí ako na skladové vozidlá, tak aj na automobily  zadávané do výroby: „Nechceme našich zákazníkov nútiť do kompromisov pri špecifikácii ich modelov, takže si môžu svoje automobily zostaviť a zadať do výroby presne podľa vlastných predstáv,“ hovorí Pavel Šilha. „No je pravda, že na skladové automobily bývajú obvykle tie najvýhodnejšie ceny – a pretože ich ponuka je predsa len limitovaná, nemali by prípadní záujemcovia príliš váhať…“

Príťažlivosť tohtoročnej kampane „Opel 24 hodín“ zvyšujú dodatočné bonusy a zvýhodnenia: Ku každému kúpenému automobilu dostanú noví majitelia zadarmo navyše aj strešný nosič, zimné pneumatiky (pri financovaní Opel Finance), Opel poistenie so spoluúčasťou 0 %, vybrané originálne príslušenstvo sa bude predávať za polovičnú cenu… Silným argumentom je i predĺžená 5-ročná záruka Opel, ktorá ale platí aj mimo kampaň štandardne na všetky nové automobily Opel.

Viac podrobností na www.opel.sk, infolinke 800 101 101, na špecializovaných stránkach www.opel-24hodin.sk či u ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu automobilov Opel.

Opel, DK

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov