Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

AUTO MAGAZÍN a Profi auto 6 / 2015 na pultoch

Takmer prázdninové vydanie Auto magazínu a Profi auta sú už na pultoch predajní tlače v obvyklom rozsahu 164 strán a s tradične zaujímavými, autorskými článkami redaktorov.

Auto magazín a Profi nepreberajú články z cudzej tlače, ale stavajú na vlastnej tvorbe svojich redaktorov. Ich pohľad na veci a problémy je pohľadom našinca, žijúceho v našej krajine, boriaceho sa s našimi problémami. Čo konkrétne 6. tohtoročné číslo prináša?

Auto magazín Či už formou testov, alebo reportáží z prezentácií sa venuje vyše dvadsiatim novým modelom. Námatkou: Opel Corsa OPC, Ford Mustang, Renault Espace, Škoda Superb, Mini Cooper, Seat Leon, Volkswagen e-Golf… Najväčší a najpodrobnejší test, Test mesiaca, analyzuje novú Mazdu 2; obľúbený Multitest porovnáva Volkswagen Passat Variant a Ford Mondeo Kombi. Nechýbajú rozhovory s vedúcimi manažérmi automobilového biznisu, štatistiky predaja, cenník nových i jazdených automobilov. Blížiacu sa dovolenkovú sezónu signalizujú aj články Autom na vodu (tipy na nenáročné letné splavovanie českých riek) a dôkladný materiál o elektrobicykloch. Krásnym a zaujímavým autám sa venujeme aj v rubrikách Dizajn a Retro. Neodmysliteľnou súčasťou časopisu je automobilový šport, cestopisná reportáž a test novinky pre motocyklistov.

Profi auto Odborným a technickým otázkam sa ešte podrobnejšie venuje Profi auto. Testujeme Fiat Dobló cargo Maxi, Opel Vivaro Combi, jazdíme Volkswagen T6 aj Iveco Daily 4×4. Predstavujeme prototyp Škoda FUNstar, podrobne rozoberáme legendárnu medzinápravovú spojku Haldex a doslova pod lupou sa venujeme novému Audi Q7. O tom, že aj v Profi aute je tém ešte o veľa viac vás – verím – netreba presviedčať.

Auto magazín a jeho súčasť Profi auto č. 6 / 2015 čakajú na vás na pultoch predajní tlače na celom Slovensku.

Dalibor Klíma

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov