Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku
kia family

Nissan Evalia Fan Van

Automobilka Nissan je oficiálnym partnerom Ligy Majstrov. Spolu s bežnou reklamou propaguje automobilka prostredníctvom najvyššej futbalovej ligy aj svoje modely. Najnovším prírastkom je Evalia Fan Van.

Vo vozidle Nissan Evalia Fan Van nájde fanúšik prakticky všetko, čo potrebuje na cestu na futbal: televízor, hraciu konzolu, gril a chladničku. Špeciálny automobil vychádza z bežnej verzie modelu NV200. Exteriér vozidla je lakovaný do špeciálnej modrej farby.

Úpravca modelu potreboval na vytvorenie tohto vozidla 17 dní a 200 hodín práce. Modrá farba v kombinácii s bielymi nálepkami prezrádza určenie automobilu. Špeciálne nálepky sú odolné voči poveternostným vplyvom.

Logo UEFA je umiestnené na prednej kapote a na bokoch vozidla je symbol futbalovej lopty. Vnútri automobilu sú dve samostatné sedadlá s lakťovými opierkami vpredu a jedno samostatné dvojsedadlo vzadu.

Nissan Evalia Fan Van Nissan Evalia Fan Van

Čalúnenie je z elegantnej bielej kože. Modré prvky sú tiež na bokoch sedadiel a na vnútornom spätnom zrkadle. Vo vozidle sú dve 7,5-palcové obrazovky v opierkach hláv predných sedadiel a 32-palcová plochá televízia pri zadných dverách.

V sériovej výbave je aj hracia konzola. Všetky multimediálny prvky sa môžu vypnúť a zapnúť jedným tlačidlom. Napájanie elektrických spotrebičov je možné pomocou externého zdroja energie. Plynový gril a mini chladnička sa môžu otáčať o 180 ° a prispievajú tak k pohode na palube v dobrom aj zlom počasí.

Nissan Evalia Fan Van Nissan Evalia Fan Van

Priestranný strešný box ponúka dostatok priestoru pre nafukovaciu posteľ. Plynové fľaše a gril sa zmestia do škatule. Automobilka neuverejnila, či bude upravený model na predaj. Nissan Evalia Fan Van je tak zatiaľ učený na prevážanie výhercov súťaže Nissanu na domáce nemecké turnaje Ligy Majstrov.

MM, Nissan

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov