Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku
kia family

Rolls-Royce prinesie na Ženevský autosalón 2015 Serenity (pokoj)

Stánok Rolls-Royce Motor Cars na tohtoročnom ženevskom autosalóne bude oázou pohody – táto preslávená automobilka totiž vo Švajčiarsku predvedie svoj model Serenity, čo v preklade znamená pokoj.

Oslavujúc historickú úlohu hodvábu ako symbolu kráľovskej a imperiálnej moci, tím Rolls-Royce Motor Cars Bespoke Design vytvoril úžasný a jedinečný automobil, ktorý sa stane novým míľnikom v individualizácii luxusu v motoristickom priemysle a súčasne znova dokáže, že Bespoke je skutočný Rolls-Royce.

Model Serenity, symbol moderného luxusu, znova využíva tú najjemnejšiu látku akú svet pozná – jeho interiér tak predčí každý iný luxusný automobil. Tento jedinečný dizajn vynikajúco demonštruje zručnosť, kreativitu a puntičkárstvo, odlišujúce Rolls-Royce Motor Cars od všetkých konkurentov. Tím Bespoke Design sa inšpiroval honosnými interiérmi Rolls-Royceov, v ktorých sa v minulosti vozili králi a kráľovné, vládcovia a vládkyne, rovnako ako aj rôzni svetoví lídri. Tento štýl však navyše skombinoval so súčasnými trendmi európskeho nábytku a vzormi japonských kráľovských kimon – výsledkom je inovatívny, moderný a pokojný interiér Rolls-Royce. Tento nový míľnik vo svete superluxusných automobilov vystavia v hale číslo 6 Ženevského autosalónu od piateho do pätnásteho marca.

RR, DK

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov