Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


HĽADÁME VODIČA ROKA 2024!

Auto magazín, dlhodobo najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, v spolupráci s partnermi OPEL, Slovakia Ring, Zelená vlna RTVS, záchranná služba AP Rescue, Kooperativa a Autoklub SR vyhlasujú 9. ročník celoslovenskej súťaže VODIČ ROKA 2024.

Cieľom súťaže je zvyšovanie bezpečnosti cestnej premávky a znižovanie nehodovosti na slovenských cestách.

Súťaž VODIČ ROKA 2024 pozostáva z dvoch kôl.

Základné kolo prebieha od 1. 4. 2024 do 31. 8. 2024. Trvá 4 mesiace a má 4 časti, každý mesiac uverejníme v časopise, na internetových adresách www.automagazin.sk a www.vodicroka.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram päť otázok.

Pätice otázok zverejníme na našich webových stránkach:

Na odpovede čakáme vždy do konca príslušného mesiaca.

Otázky sú z oblasti bezpečnosti cestnej premávky, techniky, prvej pomoci a pod. V každej časti zo správnych odpovedí vyžrebujeme mená 8 účastníkov finálového kola.

Finálové kolo sa bude konať v sobotu 19. októbra 2024 v areáli Slovakia Ringu v Centre bezpečnej jazdy v Orechovej Potôni a bude pozostávať z teoretického testu a praktickej jazdy.

Pravidlá súťaže môžete nájsť aj na webových stránkach www.vodicroka.sk a www.automagazin.sk.

V súťaži VODIČ ROKA 2024 môžete vyhrať:

hlavnú cenu, ktorou je osobné auto OPEL Corsa na dva týždne s plnou nádržou + víkendový pobyt pre 2 osoby v 4-hviezdičkovom hoteli + švajčiarske hodinky a ďalšie atraktívne ceny.

Do súťaže sa môžu prihlásiť všetci občania SR, starší ako 18 rokov, držitelia platného vodičského oprávnenia skupiny B, pričom nie sú súčasne držitelia pretekárskej automobilovej licencie. Zamestnanci usporiadateľov a partnerov a ich rodinní príslušníci nemôžu súťažiť.

Do súťaže sa môžete prihlásiť, ak:

  • odpoviete na minimálne 4 otázky, ktoré nájdete pod hlavičkou VODIČ ROKA 2024 v časopise Auto magazín alebo na webových stránkach www.automagazin.sk a www.vodicroka.sk a
  • b) riadne vyplníte čestné vyhlásenie s požadovanými osobnými údajmi: meno, priezvisko, poštovú adresu, e-mailovú adresu, telefón a pod. a
  • c) odpovede a čestné vyhlásenie odošlete na adresu redakcie (tlačený formulár) alebo www.automagazin.sk.

Základné kolo súťaže VODIČ ROKA 2024 uzavrieme 31. augusta 2024.

Účastníkov finálového kola vyžrebujeme nasledujúcim kľúčom: Z každej časti (každý mesiac) vyžrebujeme zo správnych odpovedí mená 8 účastníkov finálového kola. Na finálovom súťažnom kole sa zúčastní celkom 32 súťažiacich.

Zoznam finalistov zverejníme 20. septembra 2024 na www.automagazin.sk a www.vodicroka.sk.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov