Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Nové Mitsubishi Colt – Výhodné predobjednávky už teraz

Značka Mitsubishi spúšťa špeciálnu kampaň pre úplne nový Colt.

„Jedná sa o špeciálnu komunikačnú akciu, ktorú sme si pripravili pre prvých zákazníkov nového Mitsubishi Colt. Aby sme začali pomaly vzbudzovať záujem a povedomie o tejto chystanej novinke, rozhodli sme sa už teraz spustiť predpredajnú komunikáciu as ňou spojenú atraktívnu zákaznícku stimul“, hovorí Vladimír Hejna, obchodný riaditeľ M Motors CZ.

Podstatou stimulu je odmeniť prvý z prvých. Preto všetci potenciálni zákazníci, ktorí si nezáväzne predobjednajú nové Mitsubishi Colt a vozidlo následne odoberú, získavajú zadarmo kompletné zimné sady 16“ hliníkových kolies a pneumatík v hodnote 1 199 EURO.

„Táto ponuka sa vzťahuje na všetky dostupné motorizácie i výbavové stupne, ktoré budeme na našom trhu prezentovať“, dodáva Hejna. Zákazník sa jednoducho zaregistruje na webových stránkach a následne dostane do svojho e-mailu voucher so svojim unikátnym kódom. Akcia bude komunikovaná v online priestore, na Sociálnych sieťach Facebook a Instagram, ale aj formou CRM prostredníctvom špeciálneho Newslettera Mitsubishi.

Začatie predaja nového Mitsubishi Colt na Slovensku je naplánované na začiatok budúceho roka.

Mitsubishi Colt – Staronový hráč na trhu je konečne tu

Diskusia 1
  1. Jozef Cauner Používateľ hovorí

    Prezlečený Renault CLIO 😬

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov