Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Program 777 od MG odhalený. Viete o čo ide?

Kúpiť si nové vozidlo so 7 rokmi pokoja je snom každého majiteľa a presne to teraz ponúka MG zákazníkom na trhoch strednej a východnej Európy.

TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSŤ NA 7 ROKOV je kombinovaná ponuka, ktorá zahŕňa

• 7 rokov továrenskej záruky
• 7–15 rokov asistenčnej služby
• 7 rokov záruky na neprehrdzavenie karosérie teraz vrátane ročnej kontroly karosérie zadarmo po dobu 7 rokov

Test: MG HS 1,5T 6ºMT Elegance – Hurónsky výsmech Európe!

MG je značka so storočnou históriou a je tiež najrýchlejšie rastúcou značkou na európskom trhu s 118 000 predanými vozidlami v regióne CEE v prvej polovici roku 2023. Či už si naši zákazníci plánujú kúpiť najnovší elektromobil pre firmu, alebo pohodlné rodinné SUV, bezpečnosť a spoľahlivosť sú jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere vozidla. Inovatívny prístup značky MG v tejto oblasti spočíva v rozšírení už existujúcej továrenskej záruky na 7 rokov alebo 150 000 km o dve ďalšie ponuky, ktoré zaistia, že vodiči MG sa budú môcť na cestách kedykoľvek a kdekoľvek cítiť bezpečne a s vedomím, že o ne bude vždy dobre postarané.

Naša značková 7-15 ročná asistenčná služba zahŕňa pomoc pri mechanickej alebo elektrickej poruchy vozidla vrátane vybitej batérie 12V a batérie pohonu, dopravnej nehody, problému s palivom (nedostatok paliva, zámena paliva, nekvalitné palivo), problému s kľúčmi od vozidla (stratené kľúče, zabuchnuté kľúče, zničené kľúče), problému s pneumatikami (defekt, vandalizmus, netesnosti alebo iné poškodenie), pokusu o krádež alebo vandalizmus, ak je následkom toho vozidlo nepojazdné. Ďalej sa týka krádeže vozidla, požiaru vozidla, živelnej pohromy, bezplatné volania do call centra a odťah k najbližšiemu predajcovi MG kdekoľvek v Európe.

MG ZS 1,0 TGI 82 kW (111 k) 6°AT Exclusive – Ako MacGyver

7-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie teraz navyše zahŕňa ročné kontroly karosérie vozidla zadarmo počas 7 rokov. „Cieľom programu je ponúknuť všetkým majiteľom MG jedinečný zážitok z bezpečnej jazdy. Nový program TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSŤ NA 7 ROKOV zdôrazňuje našu dôveru v kvalitu a prémiovú technológiu vozidiel MG a chceme, aby sa na svoje vozidlá plne spoľahli aj naši zákazníci. So všetkými starosťami a neistotou dnešnej doby môže byť ich vozidlo tým, o čo sa nikdy nemusí starať,“ hovorí Martin Králíček, generálny riaditeľ MG Motor CZ.

Povedomie o značke MG je už teraz výnimočné a ďalej sa zlepšuje, pretože dostupnosť a inovácia idú ruka v ruke na ceste MG stať sa poprednou prémiovou značkou v regióne.

Programy TRIKRÁT VIAC STAROSTLIVOSŤ NA 7 ROKOV sú zákazníkom MG k dispozícii od septembra 2023 v Poľsku, Česku, Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Čiernej Hore, Severnej Macedónii, Grécku a Rumunsku.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov