Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Poď si aj ty ošiahať novú Hondu CB750 Hornet. Už od pondelka!

Dlho očakávaná novinka, CB750 Hornet, sa teraz dostáva k našim dílerom! Neváhajte a poďte sa s touto ikonou zoznámiť! Akcia prebieha v termíne od 13.2. do 18.2. 2023 na všetkých autorizovaných dílerstvách motocyklov Honda. Využite možnosti si motocykel do detailu prezrieť a prediskutovať vaše otázky s odborným personálom.

Úplne nový model Hornet nenesie ani zbytočný gram navyše, vďaka čomu s motorom s výkonom 67,5 kW a krútiacim momentom 75 Nm pri hmotnosti 190 kg dosahuje najlepší pomer výkonu a hmotnosti vo svojej triede. Úplne nový osemventilový radový dvojvalec disponuje výkonovou špičkou a vysokou pružnosťou v stredných otáčkach, čo v kombinácii s novým ľahkým rámom zaisťuje mimoriadne agilnú jazdnú dynamiku v zákrutách aj okamžitú a silnú akceleráciu.

Elektronicky riadená škrtiaca klapka (Throttle By Wire – TBW) ponúka 3 jazdné režimy, 3-stupňový systém nastaviteľnej kontroly trakcie Honda HSTC, integrovaný systém na zamedzenie zdvíhania predného kolesa (Wheelie Control) a 3 úrovne brzdenia motorom a prísunu výkonu. Nový rám je vybavený kompletným odpružením Showa: 41mm inverznou vidlicou Separate Fork Function Big Pistone (SFF-BPTM) a zadným tlmičom s prepákovaním Pro-Link. Dva radiálne štvorpiestové strmene sú zárukou vysokej účinnosti bŕzd. Prémiová výbava zahŕňa 5-palcový farebný TFT prístrojový panel s hlasovým ovládaním telefónu Honda Smartphone Voice Control (HSVC), kompletné LED osvetlenie, automatické vypínanie ukazovateľov smeru, či výstražné svetlá pre núdzové brzdenie (ESS).

Honda CB750 Hornet – Legenda je späť a nemá ani gram navyše

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov