Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Santovia na Vespách – Charitatívna jazda po Bratislave a Košiciach

Jazda fanúšikov skútrov Vespa, ktorí v spolupráci s Vespa Klubom, spoločnosťou Faber Moto a Nadáciou Deťom s rakovinou vyštartujú na jazdu mestom v santa oblečení. Po minuloročnom úspechu sa Vespisti opäť vydávajú na Vianočnú Santa jazdu v Bratislave a v Košiciach, aby deťom darovali sviatočné balíčky.

Počas svojej cesty v Bratislave navštívia Národný ústav detských chorôb v Bratislave (Limbová 1, Kramáre) a Košiciach Detskú fakultnú nemocnicu Košice (Trieda SNP 457/1), kde sestričkám odovzdajú darčeky pre deti. Ide o druhý ročník akcie na Slovensku. Priložené fotografie sú z prvého ročníka.

Vianočná jazda pod názvom „Vianočná Santa jazda“ sa uskutoční v utorok 06.12.2022. Zraz je v MotoGroup na Mierovej 139 v Bratislave o 10:00 hod., kde na účastníkov čaká občerstvenie.

Rovnaká akcia sa koná aj v Košiciach – v spolupráci s Vespa Klubom Košice. Zraz od 14:00 hod. v Komplexe CASSOVAR (Žriedlová 7).

Vo svete má táto tradícia veľmi silné korene a fanúšikovia motocyklov Vespa po celom svete vyrážajú na vianočné cesty s cieľom priniesť krajšie sviatky tým, ktorí nemôžu byť v kruhu svojich najbližších (vo svete sa táto aktivita nazýva Christmas Santa Ride).

Vespa GTS 300 (2023) nie je iba o emóciach, či dizajne. Zmien je oveľa viac

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov