Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Stretnutie Porsche na Bratislavskom hrade

Už iba pár dní delí nadšencov áut značky Porsche od najväčšieho a najrôznorodnejšieho zrazu noviniek i klasík s logom stuttgartskej fabriky na Bratislavskom hrade.

Porsche

Najvzdialenejšie Porsche
Organizátorov prekvapilo hneď niekoľko prihlášok. Najdlhšiu cestu na zraz v hlavnom meste Slovenska prejde majiteľ hnedého Porsche 911SC Targa, ktorý si zo švajčiarskeho mesta Sankt Gallen​ natočí až 800 kilometrov.

Najstaršie Porsche

​Oslávenci s pyšným označením Porsche 356​. Modely vo verzii B Cabrio budú hneď dva, jedno červené zo Slovenska a druhé strieborné z Rakúska z roku 1962, ktoré kedysi slúžilo rakúskej polícii pri doprevádzaní štátnych návštev.

Najhlučnejšie Porsche

​Porsche 964 RS, 930 Turbo či 918 Spyder – lepšie ako decibel popisovať, je prísť si ich vychutnať na Bratislavský hrad. V bohatom sprievodnom programe čakajú na návštevníkov zaujímavé rozhovory o automobiloch Porsche v chill out zóne vystúpia speváčky Andrea Tučina a Lea Daniš.

Porsche

Najdrahšie Porsche

​Superšportové plug-in hybridné Porsche 918 ​Spyder, ktorého cena sa pohybuje okolo 1,5 milióna eur. Je poháňané 4,6-litrový osemvalcom, ktorý dosahuje výkon cez 887 koní a jeho krútiaci moment je neuveriteľných1280 Nm.

Najviac modelov Porsche

Najpočetnejšie zastúpenie bude mať podľa organizátorov zrazu tradičný model Porsche 911 a Porsche Boxster. Na podujatie zavíta aj nemecká spoločnosť Lightspeed Classic s upraveným historickým Porsche 911.

Najčastejšia farba Porsche

V stovke modelov sa určite nájdu aj netradičné zelené, žlté či kombinované farebné variácie, no najviac sa môžu tešiť milovníci červených, čiernych a strieborných športiakov.

Porsche

Najnežnejšie Porsche

​Porsche nie je iba mužský svet. Príjemným potvrdením tohto tvrdenia je registrácia

štyroch dám, ktoré prídu na zraz predstaviť Porsche Boxster 986, 911 SC Targa, Panameru GTS či Porsche 944 Cabrio. Tešte sa!

Praktické informácie pre návšteníkov podujatia:

PORSCHE SPORTS CAR TOGETHER DAY

sobota,  9. júna 2018 od 9:00 do 15:00 hod.

  • Majitelia automobilov Porsche sa môžu zúčastniť tohoto podujatia so svojím automobilom prostredníctvom registrácie na offce@porschefans.sk
  • Verejnosť má vstup bezplatný
  • Pre najmenších je v areáli k dispozícii detské ihrisko

PORSCHE SPORTS CAR TOGETHER DAY

sobota,  9.6. 2018 od 9:00 do 15:00 hod.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov