Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

MEWA má riešenie aj pre čisté podlahy

Čistota na pracovisku je mimoriadne dôležitou súčasťou nielen príjemného ale aj  bezpečného pracovného prostredia. Spoločnosť MEWA svojim zákazníkom ponúka komplexnú paletu výrobkov, medzi ktorými nechýbajú ani odolné štetinové rohožky. Ak sa pre ne rozhodnete, špina a blato zostanú zaručene vonku. 

 

   

Do  firmy, von na dvor, cez parkovisko a späť do haly. Spolupracovníci, zákazníci a dodávatelia sa pohybujú hore dole, chodia dnu a von a na svojich topánkach prinášajú množstvo špiny. Práve v prechodnom období medzi zimou a jarou, keď topánky prenášajú blato, sneh a zbytky posypového materiálu, je dôležité chrániť vstupné i prechodové priestory každej firmy. Štetinová rohožka od firmy MEWA poskytuje dobré služby. Využíva totiž sústavu dvojitých vlákien: Jemné vlákna prijímajú vlhkosť, hrubé štetiny vykefujú špinu z podrážky topánky. Špina tak zostane na rohožke, topánka sa vyčistí a podlaha zostane čistá. Vďaka špeciálnej vrstve zadnej strany priliehajú rohožky pevne k podlahe a nešmýkajú sa. Starajú sa o čistotu a bezpečnosť pri práci, lebo sa minimalizuje nebezpečenstvo pošmyknutia. Popri odolných štetinových rohožkách ponúka MEWA aj viacúčelovú rohožku pre každé ročné obdobie. Jej uplatnenie je mimoriadne široké.  Je vhodná pre vstupné priestory, ale aj pre použitie na recepcii, v predajných priestoroch, kanceláriách a spoločenských miestnostiach, ako aj pri schodoch a výťahoch. Rohože samozrejme nielen chránia podlahy, ale postarajú sa aj o dobrý dojem. MEWA ponúka všetky rohože s kompletným servisom. Servisný vodiči vyzdvihnú rohože v pravidelných odstupoch v dohodnutom termíne a dodajú čistú náhradu. Tak budete používať stále čistú rohož. Rohože a štetinové rohožky si môžete prenajať vo firme MEWA – vrátane vyzdvihnutia, čistenia a dovozu. Takže budete používať stále čistú rohož.

MEWA Textil-Management

Spoločnosť MEWA zásobuje zo 44 prevádzok podniky po celej Európe pracovnými a ochrannými odevmi, čistiacimi utierkami, rohožami na zachytávanie oleja a klasickými rohožami, ako pod značkou „World Wide Work by MEWA“ ochrannými pracovnými pomôckami. Celkom 5.200 zamestnancov má na starosti viac než 180.000 zákazníkov z oblasti priemyslu, obchodu, remesiel a gastronómie. V roku 2016 dosiahla skupina MEWA obrat vo výške 638 miliónov eur. Spoločnosť MEWA, ktorá bola založená v roku 1908, je dnes vedúcou spoločnosťou v oblasti textilného manažmentu. V novembri 2013 sa dostala MEWA medzi troch favoritov Nemeckej ceny trvalo udržateľného rozvoja v kategórii „Nemecké produkty/služby“. Spoločnosť bola roku 2016 tretíkrát ocenená vydavateľstvom Deutsche Standards „Značkou storočia“ a ďalej bola roku 2015 druhýkrát vyznamenaná ako „Vedúca značka na svetovom trhu“.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov