Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Aplikácia Škoda Media Services sa predstavuje v novom dizajne a s novými funkciami.

Praktická aplikácia pre chytré telefóny Škoda Media Services sa predstavila v novom dizajne a s rozšírenými funkciami. Užívatelia majú k dispozícii nové menu a vylepšené užívateľské rozhranie. Okrem najnovších tlačových správ a noviniek z motoršportu prináša aj unikátne príbehy spojené so značkou Škoda. Aplikácia je k dispozícii pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

Výrazne prepracovaná aplikácia Škoda Media Services prináša upravený dizajn, prepracovanú štruktúru a rýchlejšiu a pohodlnejšiu navigáciu. Užívatelia získajú možnosť zoznámiť sa s najnovšími tlačovými správami spoločnosti i tímu Škoda Motorsport. Exkluzívne príbehy z online-platformy Škoda Storyboard čitateľa nielen pobavia, ale dodajú aj obsahovú pridanú hodnotu.

Škoda Media Services ponúka užitočné funkcie. O nových článkoch je užívateľ informovaný pomocou notifikácií. Funkcia „Čítať neskôr“ umožní užívateľovi uložiť si vybraný článok na neskoršie prečítanie. Aplikácia umožní pohodlne sledovať posledné príspevky značky Škoda na sociálnych sieťach. Je určená predovšetkým pre novinárov a zástupcov médií, ktorí tu nájdu najaktuálnejšie informácie o modelových radoch spoločnosti Škoda Auto v ucelenej a prehľadnej forme.

Škoda-Media-Services (šr)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov