Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Čože je to stovka!? Barry High si zaslúžil špeciálny Lexus!

Ak sa dožijete 100 rokov, možno sa aj vy dočkáte podobnej satisfakcie. Britská spoločnosť Lexus Cheltenham pripravila špeciálny darček pre Barryho Higha, ktorý je dlhoročným a lojálnym zákazníkom firmy. Pri príležitosti jeho 100. narodenín mu odovzdali špeciálny Lexus!

 

Barry High za posledných 16 sezón kúpil takmer tri desiatky automobilov japonskej prémiovej  značky Lexus. A tak keď sa v dílerstve dozvedeli, že tento vážený pán bude oslavovať sto rokov, napadlo ich, že by mu mohli urobiť radosť.

 

Voz, ktorý si u nich objednal, upravili špeciálne priamo pre neho. Unikátny strieborný lak doplnili zvláštnymi linkami s logom 100, v aute je luxusná béžová koža a niekoľko prvkov nadštandardnej výbavy. Nechýbajú ani plakety, ktoré upozorňujú, že tento voz vyrobili na objednávku len pre jediného zákazníka.

 

Barry High je mimochodom vyslúžilý armádny major a predovšetkým nositeľ Radu britského impéria. V Lexuse LS 600h a jeho predĺženej verzii už však nebude šoférovať. V automobile za 100.000 libier si bude vychutnávať jazdu zo zadných sedadiel.

-jj-

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov