Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Z Mercedes-Benz Marco Polo je svetobežník

Mercedes-Benz Vans v roku 2017 posilňuje svoju prítomnosť na medzinárodnom aj domácom motoristickom trhu so súčasnou sériou Marco Polo sa objavil prvýkrát v zámorí.

    
Model Marco Polo AKTIVITY oslávil začiatkom tohgoročného leta svoju premiéru na trhu v Austrálii. A nedávno sa predstavil aj v Európe s pravostranným riadením vo Veľkej Británii.
Klaus Maier, riaditeľ pre predaj a marketing spoločnosti Mercedes-Benz Vans: „So zavedením modelu Marco Polo v Austrálii a vo Veľkej Británii sme pokračovali v našej stratégie rastu, Mercedes-Benz Vans sa globalizuje a ide cielene dopredu. Sme presvedčení, že naša rodina Marco Polo má potenciál inšpirovať zákazníkov na celom svete. Mnohostranné možnosti individualizácie umožňujú veľmi dobre sa prispôsobiť trhu podľa potrieb a želania zákazníkov.“

Marco Polo AKTIVITY
Marco Polo na základe modelu Vito sa prezentuje predovšetkým ako funkčný a flexibilný spoločník. S veľmi variabilným interiérom a pohodlnými posteľami až pre päť osôb je zameraný nielen na mladé rodiny s deťmi, ale aj pre športových a outdoorových nadšencov, ktorí hľadajú spontánne dobrodružstvo.
Marco Polo
Moxel Marco Polo je vybavený kuchynským kútom, skriňou, otočnými prednými sedadlami a sedadlom /kreslom/lavicou a strešnou posteľou na základe Triedy V. Je štandardne dodávaný s kapacitou pre štyri osoby. Marco Polo je ideálnym prostriedkom pre individualistov a znalcov, ktorí chcú používať svoj mobilný dom na dlhšie cesty, byť čo najviac nezávislý a mať primeraný komfort.
Marco Polo HORIZONT
Marco Polo HORIZONT na základe Triedy V v sebe spája vysoko kvalitný dizajn a funkčnosť pre rôzne aktivity. K dispozícii je až so siedmimi sedadlami a piatimi lôžkami. Vďaka svojim kompaktným vonkajším rozmerom a výške necelých dvoch metrov, sú modely Marco Polo HORIZONT, ​​rovnako ako Marco Polo a Marco Polo AKTIVITY ideálnym dopravným prostriedkom pre každodenné použitie a vojdú napríklad ľahko a bez problémov do bežných parkovacích domov a podzemných garáží.
Daimler (šr)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov