Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku
kia family

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 6 / 2017 je v predajniach.

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 6 / 2017, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, si teraz môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Najnovšie číslo je ako vždy bohaté na pestré témy súvisiace s motorizmom u nás i v celosvetovom kontexte.

Aj v tomto čísle pokračuje aktuálny ročník súťaže Vodič roka 2017. Všetky potrebné informácie i príslušné súťažné otázky nájdete vo vnútri časopisu.

AUTO MAGAZÍN prináša okrem kvanta iných materiálov mnoho testov najaktuálnejších automobilov. Nenechajte si ujsť porovnávací test dvoch variantov hravej Mazdy MX 5 s rôznymi strechami. Ktorý našich redaktorov zaujal viac? Alebo nenašli žiadny rozdiel? Z ďalších testov vyberám námatkou: Peugeot 308 SW, Honda Civic, CITROËN C-ELYSÉE, Audi A5 Sportback, Kia Rio 1,4 …

Rôznou formou predstavujeme desiatky ďalších noviniek, opäť námatkou: Peugeot 301, Škoda Rapid, Opel Crossland X,…

Určite si nenechajte ujsť reportáž z testovania super exkluzívnych klenotov Rolls-Royce Wraith a Ghost Black Badge!

Ak ste nestihli navštíviť bratislavský autosalón, určite neobíďte našu reportáž a výber toho najlepšieho z ostatného ročníka autosalónu podľa gusta našich redaktorov.

Podrobný Test mesiaca sa tento krát zameral na milý a smelý Suzuki Ignis s pohonom všetkých kolies.

Ako vždy venujeme priestor športu, rozhovorom s významnými ľuďmi nielen z automobilovej branže. Retro osvieži spomienky na históriu i súčasnosť legendárnej značky Ferrari. Zelené strany prinášajú okrem iného zamyslenie sa na tým, či je elektrina pre automobily skutočne čistou energiou.

Zostávame verní tomu, čo znamená označenie „magazín“: prečítate si cestopisnú reportáž o jazdení v Mexiku, názory, vylúštiť si môžete krížovku, zasmiať sa na kreslenom vtipe…

Neodmysliteľnou súčasťou nášho časopisu je motoristický šport, konkrétne aj F1 a WRC.

V pravidelnej rubrike Dizajn predstavujeme hviezdu a obrovské prekvapenie ženevského autosalónu TaMo RaceMo.

Na začiatku sezóny motocyklov prinášame test výnimočného Can-Am Spyder. Témou aktuálneho čísla je okrem iného aj cestovanie na dovolenku – bez stresov.

Profi Auto testuje LCV Fiat Ducato Combi, venuje sa súťaži Autoopravár Junior 2017, približuje fungovanie systému OnStar automobilov Opel a zameriava sa napr. na nový trojvalcový motor Škoda 1,0 TSI.

AUTO MAGAZÍN č. 6 / 2017 si už môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Auto magazín a Profi auto je podľa aktuálneho prieskumu najčítanejším motoristickým časopisom na Slovensku. Ďakujeme Vám za priazeň a urobíme všetko preto, aby ste nám ju zachovali aj v budúcnosti! 

Dalibor Klíma

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov