Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Auto magazín na Autosalóne 2017 v Bratislave

Auto magazín a Profi auto (Albatros Group) tradične nechýbajú na významných slovenských autosalónoch. Nájdete nás preto do nedele 30. apríla na výstavisku Incheba v hale D.

Uprostred expozícií významných automobilových značiek na vás čaká aj nemalý stánok časopisov Auto magazín a Profi auto. Ak nás navštívite, nájdete tu našich redaktorov, ktorých články (veríme) radi čítate a ktorí sa s vami radi porozprávajú o čomkoľvek súvisiacim s motorizmom. No nielen to!

V našom stánku nájdete celkom nový automobil Suzuki Ignis. Je cenou pre jedného znávštevníkov, ktorí si priamo na autosalóne predplatia na rok náš časopis za výhodnú cenu. Samozrejme, tých cien bude viac… V našej expozícii si tiež môžete za zvýhodnené ceny kúpiť naše časopisy, ako najnovšie, tak aj staršie vydania. Dobré čítanie v nich veru nestarne!

Ďalším lákadlom nášho stánku je žiarivo červený Opel. Je pútačom a bude hlavnou cenou pre víťaza našej súťaže Vodič roka 2017.  Značka Opel je tradičným partnerom tejto súťaže, ktorá vrcholí na jeseň na Slovakiaringu finálovým dňom. O súťaži sa všetko dozviete v našej expozícii, v našich časopisoch, na našej webovej stránke i na stránke www.vodicroka.sk. Okrem spomínaného vozidla sa hrá aj o švajčiarske hodinky, strešný box, bicykel, nosič na bicykle a iné atraktívne ceny. No hádam najdôležitejšie je, že sa počas súťaže zdokonalíte vo svojich znalostiach a schopnostiach súvisiacich najmä s bezpečnosťou cestnej premávky.

Ak sa vyberiete na Autosalon 2017 v bratislavskej Inchebe, neobíďte našu expozíciu v hale D. Do nedele 30. apríla sa na vás tešia všetci členovia našej redakcie.

D. Klíma, foto: autor

    

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov