Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Lexus: najmodernejší showroom v Európe je v Bratislave

Luxusná značka Lexus má otvorené vynovené predajné miesto na Einsteinovej ulici v Bratislave, ktoré spĺňa prísne štandardy a je v duchu nového retailového konceptu značky tzv. „Omotenashi“, čiže japonskej pohostinnosti.

V priestoroch s celkovou plochou 1.723 m2 je vystavený úplný aktuálny modelový rad značky. Tento dizajnový priestor je zároveň ideálnym miestom na predstavenie a prezentáciu noviniek Lexusu, ktorými sú v tomto roku nové kupé LC a nová generácia vlajkového sedanu LS. Zákazníci tu nájdu aj špičkovo vybavené servisné centrum.

      

Modernizovaný showroom Lexusu patrí medzi najkrajšie v Európe. Disponuje predajnou plochou 434 m2 a servisnou zónou vybavenou najmodernejšou laserovou geometriou či priestorom pre ručné umývanie vozidiel.

Filozofia „Omotenashi“ sa zakladá na obetavosti a anticipácii. Nezameriava sa len na poskytovanie bežných služieb zákazníkovi, ale ide oveľa ďalej. Snaží sa ich potreby predvídať a napĺňať. „Omotenashi“ znamená „baviť hostí z celého srdca“ a značka Lexus ju napĺňa a zároveň kladie dôraz na starostlivosť o ich potreby.

Lexus si kladie za cieľ byť meradlom pre progresívny luxus 21. storočia. Návštevníci tohto vynoveného showroomu sa tak môžu tešiť na viac sofistikovaných materiálov, jasne definované priestory a zákaznícku zónu, ktoré boli vytvorené prostredníctvom rôznych materiálových textúr a s pomocou osvetlenia v rôznych odtieňoch. Príjemnú atmosféru navodí dizajnový nábytok, živé kvety a podlaha, ktorá zrkadlí vozidlá zospodu. Zákazníci si môžu taktiež v pokoji vychutnať exkluzívnu kávu Nespresso, prémiové občerstvenie vrátane čerstvého ovocia a samozrejmosťou nového showroomu Lexus je Wi-Fi.

Prehľad vybraných služieb Lexus Bratislava:

  • kompletné umytie vozidla pri každej návšteve servisu zdarma
  • zapožičanie náhradného vozidla Lexus
  • možnosť využitia pick-up servisu pre zákazníkov alebo zaistenie prepravy klientov
  • čakacia zóna pre zákazníkov vybavená TV a Wi-Fi
  • zadarmo občerstvenie pre zákazníkov v podobe kávy Nespresso  a chladených nápojov
  • meranie emisií a vykonanie kontroly na STK vrátane prípravy vozidla
  • kompletné vyriešenie poistnej udalosti od nahlásenie poisťovni až po odovzdanie opraveného vozidla
  • uskladnenie sezónnych pneumatík alebo kompletných kolies
  • nezáväzné ocenenie vášho vozidla úplne zadarmo
  • výkup vozidiel a komisionálny predaj

Lexus, dk

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov