Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Špeciálna edícia C4 Cactus OneTone

Väčšie pohodlie a štýl: Citroën C4 Cactus získa automatickú prevodovku EAT6 C4

Crossover Citroën Cactus presviedča svojim unikátnym, individuálnym dizajnom a bezkonkurenčným komfortom. Teraz mu pribudne šesťstupňová automatická prevodovka EAT6 spojená s motorom PureTech 110. Navrhnutá je pre rýchle a hladké zmeny prevodov a nová prevodovka zvyšuje príťažlivosť modelu C4 Cactus aj z hľadiska jazdných vlastností.

Prevodovka EAT6 má dva špecifické programy, ktoré možno zvoliť kontrolkou pred radiacou pákou: program “Sport” pre dynamický jazdný štýl a programom “Snow” pre jednoduchšie zlepšenie trakcie v prípade klzkého terénu.

Model C4 Cactus bude k dispozícii v špeciálnej edícii OneTone s triezvym, elegantným vzhľadom a tromi farebnými kombináciami karosérie.Táto špeciálna edícia je k dispozícii s celým radom voliteľných bezpečnostných prvkov a výbav, ktoré podčiarkujú charakter a pohodlie, ktoré poskytuje C4 Cactus. Nechýbajú strešné lišty, parkovacia kamera, 17-palcové kolesá z ľahkých zliatin CROSS, voliteľné kožené čalúnenie, vyhrievané predné sedadlá, či ochranné rohože vpredu aj vzadu.

Citroen (šr)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov