Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Hyundai Ioniq už pozná ceny!

Hyundai Ioniq, ktorý je na rozdiel od koncernového súrodenca (Kia Niro) päťdverovým liftbackom, importér na trh uvádza vo verzii hybrid aj elektric. Na verziu plug-in hybrid si teda ešte musíme počkať.

Hyundai-Ioniq.3  Hyundai-Ioniq.4

V prípade hybridnej verzie bude Ioniq k dispozícii v dvoch verziách. Základná má označenie Comfort a je vstupnou bránou do sveta zelenej mobility značky Hyundai. Za 22 990 € získate veľmi dobre vybavené auto či už z pohľadu bezpečnosti alebo komfortu. Z vyššieho stupňa by nám chýbala iba navigácia. Ak zoberieme do úvahy, že sa jedná o rodinné auto s automatickou prevodovkou a spotrebou na úrovni turbodiesela, tak je to zaujímavá ponuka.

Hyundai-Ioniq.2

Vyšší stupeň má označenie Style a z pohľadu výbavy uspokojí aj náročného motoristu. V porovnaní so základným modelom má totiž navyše napríklad bi-xenónové reflektory, zadné skupinové svetlá vybavené LED technikou, balík bezpečnostnej výbavy Safety Pack (systém monitorovania mŕtveho uhla, systém upozorňujúci na pohybujúce sa vozidlá pri cúvaní, systém upozorňujúci na rýchlo sa približujúce vozidlá), vyhrievanie zadných sedadiel, bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu, či navigáciu. Za luxus si priplatíte 4 000 €.

Druhou alternatívou zeleného Hyundai Ioniq je verzia poháňaná elektromotorom. V jej prípade importér stavil na jeden model, za ktorý zaplatíte 34 990 €. Luxusným vybavením ulahodí aj náročnému motoristovi. Dodajme, že s plne nabitou batériou vás Hyundai Electric dovezie do vzdialenosti 280 kilometrov.

Hyundai (pl)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov