Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Septembrový AUTO MAGAZÍN a PROFI AUTO v predaji!

Časopis AUTO MAGAZÍN s pravidelnou súčasťou PROFI AUTO už na vás čaká v predajniach tlače na celom Slovensku. Zapojte sa do čitateľskej súťaže VODIČ ROKA 2016!

AUTO MAGAZÍN 09 / 2016 prináša podrobné pravidlá čitateľskej súťaže Vodič roka 2016. Nepremeškajte príležitosť zabaviť sa, poučiť sa a v neposlednom rade vyhrať hodnotné ceny!

AUTO MAGAZÍN 09 / 2016 ponúka čerstvé a zaujímavé informácie o nových automobiloch, či už formou reportáží z predstavení noviniek, testov, alebo kratších správ. Vyberme len niekoľko: Toyota C-HR, Škoda Kodiaq, Opel Zafira Tourer, Renault Mégane GT, Suzuki Baleno, Hyundai Ioniq… Test mesiaca podrobne predstavuje nový švédsky tromf Volvo S 90 a multitest porovnáva populárne tri crossovery značky Nissan. Je leto, preto nechýbajú motorky: s “harlejmi” si zajazdíte po Švajčiarsku; testujeme novú Hondu, Kawasaki a Suzuki. A keď už sme pri lete: pozývame vás na jazdu Rakúskom v mercedesoch “hore bez”. Zelené strany predstavujú hybridné automobily. Nechýbajú rubriky Šport, Retro, Známa tvár, rozhovory so známymi a dôležitými osobnosťami. A jedna (z viacerých!) čerešnička: reportáž zo slávneho Goodwood Festival of Speed – videli sme na vlastné oči! Dobrého a zaujímavého čítanie tu nájdete ešte oveľa viac.

PROFI AUTO sa ako vždy zameriava na úžitkové vozidlá, autobusy a vôbec všetko, čo súvisí s dopravou a najnovšou technikou vozidiel.  Predstavuje kompletný rad Fiat Professional, zoznámi vás s výrobou motorových olejov, prináša testy úžitkových vozidiel, napr. nového Citroena Jumpy Furgon, odviesť sa môžete v autonómne jazdiacom autobuse po Amsterdame.

AUTO MAGAZÍN s pravidelnou súčasťou PROFI AUTO – to je 164 strán kvalitného čítania o všetkom, čo súvisí s motorizmom zo všetkých uhlov pohľadu. Septembrové číslo už na vás čaká v predajniach tlače na celom Slovensku!

dk

titulka AM mala 09-2016

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov