Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Zažite leto s Toyotou, vďaka neuveriteľnej cenovej ponuke

Spoločnosť Toyota Central Europe – Slovakia pripravila atraktívnu ponuku na začiatok leta pre svojich päť najpredávanejších modelov. Akciová letná ponuka sa týka modelov Yaris, Auris, Corolla, Verso a Avensis. Cenové zvýhodnenie, zvýhodnenie cien paketov ale taktiež zaujímavé benefity sú určené ako pre hotovostných tak aj bezhotovostných zákazníkov pri každom zo spomínaných modelov.

Toyota Yaris s  limitovanou edíciou  Selection

Yaris Hybrid bol uvedený do predaja v lete 2012. Tento plne hybridný model momentálne predstavuje takmer 30% z celkového predaja Toyoty Yaris, čo znamená, že každý tretí predaný Yaris, je práve s hybridným pohonom.

Práve teraz Toyota ponúka limitovanú edíciu Yaris Selection so zľavou 600 €. Navyše sú v ponuke zvýhodnené ceny paketov vo výške až 590 €. Paket s názvom Trend tak získa zákazník zadarmo. Súčasťou paketu sú 15″ zliatinové disky kolies, predné hmlové svetlá s chrómovanými rámčekmi.

Toyota Yaris Selection je k dispozícii už od 9 300€.

toyota-yaris-exteriér-02-sk-full_tcm-3047-687881

Toyota Auris

Lákavá ponuka, je pripravená aj pre model Auris v obidvoch karosárskych verziách a taktiež pri konvenčnom tak aj plne hybridnom pohone.

Pripravený je špeciálny letný bonus vo výške 500€ pre všetky výbavy a motorizácie.

Pre motorizáciu 1,2 turbo ponúka Toyota navyše zľavu taktiež vo výške 500€.

Výhodná ponuka paketov, ktorými si môže zákazník svoje auto dovybaviť platí aj pri modeli Auris.

Paket Trend, ktorého súčasťou sú 16″ zliatinové disky kolies, tempomat, obmedzovač rýchlosti zatmavené zadné bočné okná a okno piatych dverí je vo výbave Active automaticky zadarmo, a paket Trend + ktorý obsahuje Senzor šera, stierače predného okna so senzorom dažďa, vnútorné spätné zrkadlo s automatickou clonou, spätné zrkadlá – elektricky sklopné, vyhrievanie predných sedadiel, elektricky ovládaná bedrová opierka na sedadle vodiča je teraz so zľavou až 500€.

Toyota Auris je teraz k dispozícii už od 12 990€.

72772ec3-8b78-46cd-854c-20466dd49e7c

Toyota Corolla

Toyota tento rok oslavuje 50. výročie zrodu tohto modelu, najpredávanejšieho automobilu na svete. Aj dnes, keď sa predáva už jej 11. generácia, ostáva Corolla najobľúbenejším modelom v sortimente osobných automobilov tejto značky. V súvislosti s príchodom novej Corolly na slovenský trh pripravila spoločnosť Toyota Central Europe – Slovakia pre svoj nový najobľúbenejší model atraktívnu ponuku a cenové zvýhodnenia.

Cenové zvýhodnenie 500€ je pripravené pre prvých 100 zákazníkov a vzťahuje sa na celý modelový rad bez rozdielu stupňa výbavy. V prípade najpredávanejšej výbavy Active, získajú zákazníci paket Trend+ v hodnote 1000€ automaticky zadarmo. Spomínaný paket obsahuje 16“ zliatinové disky kolies, stierače predného okna so senzorom dažďa, zatmavené bočné okná a zadné okno, vyhrievanie predných sedadiel a predné a zadné parkovacie senzory. Paket s názvom LED je cenovo zvýhodnený z 1000€ na polovicu. Za 500€ si tak zákazník môže svoje auto dovybaviť o Bi-LED predné svetlomety, automatické nastavenie výšky svetlometov a ostrekovače predných svetlometov.

Toyota Corolla je k dispozícii už od 12 990€.

toyota-corolla-exterier-01-sk-full_tcm-3047-718024

Toyota Verso – edícia Holiday

Štýlové, pohodlné a flexibilné Verso, navrhnuté tak, aby dokázalo uspokojiť čoraz rozmanitejšie požiadavky zákazníkov v segmente MPV, ponúka vynikajúci pomer medzi hodnotou a cenou. Aj napriek relatívne malým vonkajším rozmerom sa môže pochváliť výnimočne priestranným interiérom s jednou z najväčších vzdialeností medzi radmi sedadiel v danej triede vozidiel a všestrannosťou pravého mnohoúčelového vozidla vďaka systému sedadiel Toyota Easy Flat.                     V súčasnosti je v ponuke limitovaná edícia s názvom Holiday. Cenové zvýhodnenie pri tejto edícii je až do hodnoty 2 700 €. Súčasťou je finančné zvýhodnenie vo výške 820 €, navyše navigácia Go v hodnote 660 € a paket s názvom Trend v hodnote 1220€, získa teraz zákazník zadarmo.

Cena modelu Verso v limitovanej edícii Holiday je už od 17 470€

toyota-verso-2015-exterior-tme-001-full_tcm-3047-353505                                                                                                                                                                                                                                  

Toyota Avensis  

Medzi silné stránky modelu Avensis vždy patrili vlastnosti ako kvalita, odolnosť a spoľahlivosť. Aj súčasný model si v tejto oblasti udržiava vysoké postavenie medzi konkurentmi v segmente D, pričom v roku 2014 získal najvyššie hodnotenie v prieskume agentúry J.D.Power o spokojnosti nemeckých majiteľov vozidiel (J.D.Power Vehicle Ownership Satisfaction Survey). Hoci Avensis už tradične oslovuje súkromných aj firemných zákazníkov, je to práve druhá uvedená skupina, ktorá sa s podielom 75 % na celkovom objeme predaja v segmente D stará o najväčší odbyt. Toyota pre tento svoj model pripravila atraktívnu ponuku. Limitovanú edíciu  Business môže zákazník získať až so zľavou až 6 700€ a navigáciou GO zadarmo. K limitovanej edícii so zľavou až 3 500€ získa zákazník dodatočnú zľavu aj na pakety výbav a to v hodnote až 3 200 €.                                                                                                                      

Model Avensis je k dispozícii už od 22 400€.

toyota-avensis-2015-exterior-tme-001-a-full_tcm-3047-400909

Pri všetkých modeloch môže zákazník využiť revolučné  financovanie na Toyota GARANT s 0% navýšením od spoločnosti Toyota Financial Services Slovakia ku ktorej Toyota ponúka predĺženú 5 ročnú záruku ZADARMO. V prípade hotovostnej platby získa zákazník zadarmo okrem predĺženej 5 ročnej záruky taktiež havarijné poistenie a poistenie PZP na jeden rok.

Toyota, dk

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov