Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


AUTO MAGAZÍN 4 / 2015 V PREDAJI.

Auto magazín a Profi Auto – 4. tohtoročné vydanie najpopulárnejšieho slovenského automobilového časopisu nájdete v predajniach tlače. Čím Vás nepochybne zaujme?

Vyberte si sami: test mesiaca sa podrobne venuje Škode Fabia 1,2 TSI s automatickou prevodovkou DSG. Nuž, je to horúci favorit pre mnohých, ktorí rozmýšľajú o kompaktnom rodinnom aute.

Samozrejme, ani zďaleka to nie je jediné auto, o ktorom sa v najnovšom čísle veľa dozviete: V multiteste porovnávame Nissan Pulsar a Volkswagen Golf. Vskúšali sme tiež Mazdu 6, Suzuki Vitara, Volkswagen Passat, Nissan Juke … Verte-neverte, je ich dokopy vyše 25. Napokon, presvedčte sa!

V rubrike Retro sa venujeme legende menom Jaguar E. Našou témou sú tiež letné pneumatiky, povinné zmluvné poistenie, nechýba ani cestopisná reportáž, niekoľko zaujímavých rozhovorov a napr. bentley EXP 10 Speed 6 v rubrike Dizajn. A šport? Samozrejme, je tu: WRC, F1.

Profi Auto, neodmysliteľná a veľmi žiadaná súčasť nášho magazínu, tradične testuje niekoľko LCV (tento krát aj elektrické), vždy nazeráme aj do sveta TIR, podrobne sa pozeráme na akumulátory pre siete s napätím 48 V, informujeme o najnovších výsledkoch testov Euro NCAP a nechýba ani evergreen – otázky odborného vzdelávania. Fenomén súčasnosti – pán Diesel a jeho motory – sú ďalšou zo zaujímavých tém.

Auto magazín a Profi Auto 4 / 2015 čakajú na Vás v predajniach tlače.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov