Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku
kia family

Ženeva 2015: nový Qoros 3 City SUV

Qoros, nový čínsky výrobca automobilov, dosahujúci medzinárodné štandardy v oblasti inžinierstva a kvality, predstaví na 85. Autosalóne v Ženeve svoj najnovší sériovo vyrábaný model.

Qoros 3 City SUV (2)

Nový Qoros 3 City SUV bol skonštruovali pre prémiovejší metropolitný životný štýl, pričom je ideálny pre jazdu v meste aj mimo neho. Moderný dizajn a flexibilita nového modelu Qoros 3 City SUV sú zdôraznené zvýšenou svetlou výškou, veľkými kolesami a zvýšenou jazdnou polohou pre lepšie ovládanie. Qoros 3 City SUV ponúka veľkorysý vnútorný priestor a ešte lepšiu kontrolu nad vozidlom pre vzrušujúci zážitok z jazdy.

Nový Qoros 3 City SUV sa začal predávať na trhu v Číne v decembri 2014 a pripojil sa tak k modelom Sedan a Hatch v neustále sa rozrastajúcej rodine vozidiel Qoros. Nový Qoros 3 City SUV so sebavedomým a robustným vzhľadom dosahuje svetové štandardy inžinierstva, bezpečnosti a kvality. Je vybavený priekopníckou platformou QorosQloud ™ so službami pripojenia od značky Qoros, ktorá už získala viaceré ocenenia.

AutoBinck Group SK (šr)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov