Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Nová Škoda Superb: dizajnová revolúcia

Nová Škoda Superb je revolúciou v známom dizajnovom jazyku značky. Dizajnová skica ukazuje expresívne, kvalitne a emocionálne poňatú limuzínu. Dizajn je prepracovaný, elegantný, dynamický a moderný.

Nová vlajková loď značky Škoda dostala výrazné tvary štúdie Škoda VisionC a nové, dynamicky tvarované proporcie. Od prednej časti až po zadnú časť, od veľkých kolies až po mierne klesajúce línie strechy, nový Superb oslovuje svojou jasnou geometriou, výrazne kontúrovanými plochami, sošnými tvarmi, puristickou precíznosťou a elegantne vedenými jednoliatymi líniami.

Expresívnym exteriérom získava špičkový model značky Škoda na atraktivite a stáva sa výrazným modelom automobilovej strednej triedy. Pôsobí svalnatým dojmom, je ostro rezaný, suverénny a atraktívnejší než doteraz. Výrazné tvary exteriéru pokračujú aj vo vnútri vozidla.

Novou generáciou postúpila Škoda Superb na hornú hranicu automobilovej strednej triedy. Tretia novodobá generácia má značke aj modelu získať nové skupiny zákazníkov. V polovici februára bude mať nová Škoda Superb svetovú premiéru v Prahe. Na začiatku marca vozidlo predstaia na autosalóne v Ženeve. Začiatok predaja je naplánovaný na polovicu roka 2015.

Škoda, DK

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov