Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


Toyota otvorila v Ružomberku novú predajňu

Prevádzka Todos Ružomberok je už 18. predajným miestom japonskej automobilky na Slovensku.

Moderný showroom je vybavený najnovšími technológiami v novom digitálne orientovanom predajnom koncepte. Predajná časť na ploche takmer 500 metrov štvorcových umožní vystavenie kompletného modelového radu značky Toyota.

Súčasťou predajného miesta je taktiež centrum LCV, ktoré zodpovedá konceptu Toyota Professional a spája koncepciu úžitkových vozidiel a ponuku pre podnikateľov na jednom mieste. V spomínanej časti je priestor na vystavenie úžitkových modelov značky.

Nové predajné miesto v Ružomberku je vybavené tak, aby tu zákazník značky Toyota našiel všetky potrebné služby vrátane autorizovaného servisu.

Rozsiahle servisné zázemie disponuje nielen ôsmimi zdvihákmi v mechanickej časti, ale rovnako tak v servisnej časti nechýbajú klampiareň, lakovňa a umývacia linka pre vozidlá.

Pri výstavbe a zariaďovaní nového priestoru sa myslelo v prvom rade na pohodlie zákazníkov. V areáli je dostatok parkovacích miest pre zákazníkov, ako aj nabíjacích miest pre elektromobily a plug-in hybridy.

„Som hrdý na to, že sa spoločnosť Todos Ružomberok stala zástupcom značky Toyota. Uvedomujem si, že spolu s logom preberáme taktiež záväzok tradične vysokej kvality a spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme splnili očakávania zákazníkov. Náš predajný a servisný tím je na to dobre pripravený,“ povedal Peter Vojtko, majiteľ spoločnosti Todos Ružomberok s. r. o.

„Hlavným dôvodom pokrytia regiónu mesta Ružomberok a okolie je potreba byť bližšie k zákazníkom, ktorých každým rokom pribúda. Toyota sa za ostatné roky dostala na pozíciu č. 2 na slovenskom trhu a je plne pripravená na meniace sa prostredie a ďalší rast. Som rád, že sme pripravení kompletne uspokojiť dopyt po všetkých modeloch v ponuke Toyoty vrátane stále populárnejších hybridných a čisto elektrických vozidiel pre celý ružomberský región a jeho okolie. Jednou z najvyšších hodnôt značky Toyota je spokojnosť zákazníkov a som presvedčený, že tím Toyoty v Ružomberku sa dokáže postarať o zákazníkov na tej najvyššej úrovni,“ hovorí generálny riaditeľ Toyota SR Milan Kočka.

Test: TOYOTA Corolla Touring Sports 2,0 Hybrid Dynamic Force 186 k e-CVT GR Sport – Stávka na istotu

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov