Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


HONDA CIVIC XI – nová generácia oficiálne!

Honda zverejnila prvé obrázky úplne nového päť-dverového modelu Civic 11. generácie špičkového hatchbacku značky. Civic bude najnovším modelom, ktorý bude štandardne vybavený pohonnou jednotkou Honda e:HEV

Civic zostáva základným modelom spoločnosti Honda v Európe a najnovšia generácia stavia na takmer 50-ročnom dedičstve, pričom poskytuje užitkovosť, pohodlie a vizuálnu príťažlivosť, ktorou je tento model preslávený.

Úplne nový Civic sa bude ponúkať výlučne ako hybridný model, ktorý sa stane najnovším modelom vybaveným pokrokovou pohonnou jednotkou e:HEV (hybridné elektrické vozidlo) a plní cieľ vybaviť všetky európske hlavné modely do roku 2022 elektrifikovanými pohonnými jednotkami.

Široko uznávaná hybridná pohonná jednotka, ktorou už dnes sú vybavené nedávno predstavené modely Jazz a Jazz Crosstar, model CR-V 2020, ako aj úplne nový model HR-V, ktorý sa začne predávať koncom roka, ponúkne novým majiteľom modelu Civic dokonalú zmes zábavy, výkon a efektivity jazdy.

Honda Civic – 11. generácia narástla a chce byť prémiovou

Od uvedenia na trh v roku 1972 bol Civic dobre prijímaný zákazníkmi po celom svete a predalo sa ho viac ako 27 miliónov kusov v 170 krajinách. Úplne nový Civic e:HEV má v tomto úspechu pokračovať a do Európy sa dostane na jeseň 2022.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov