Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


SsangYong REXTON PREMIUM+ je nový výhodný limitovaný model

SsangYong spúšťa dnes (19.8.2020) na Slovensku limitovanú akčnú ponuku modelu REXTON PREMIUM +. Ten v rámci výbavovej verzie Premium ponúka COMFORT PAKET v hodnote 2 690 eur zadarmo.

COMFORT PAKET obsahuje elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru SMART, pamäť nastavenia elektrického sedadla vodiča a vonkajších spätných zrkadiel, 360-stupňovú kameru (AMS), detekciu slepého uhla (BSD), výstrahu zadnej priečnej premávky (RCTA), asistenta pre zmenu jazdného pruhu (LCA) a slnečné roletky pre okná druhého radu sedadiel.

Táto akčná ponuka sa vzťahuje na skladové vozidlá MY 2020 s automatickou prevodovkou a platí do vypredania zásob.

V základe REXTON PREMIUM + okrem vyššie spomínaného COMFORT PAKET zadarmo získa zákazník tieto prvky štandardnej výbavy: 10-prvková zadná náprava, zapínateľný pohon všetkých kolies (4×4), 9.2 “HD multimediálny displej s navigáciou EÚ (DAB, RDS, zadná parkovacia kamera, BLUETOOTH Handsfree, ovládanie audiosystému a BLUETOOTH na volante, signalizácia vzdialenosti pri parkovaní vpredu a vzadu, “shark type” anténa, 8 reproduktorov, funkcia obraz v obraze, zobrazenie navigačných povelov na displeji palubného počítača), dvojzónová automatická klimatizácia (vr. senzor kvality vzduchu a ionizer), chytré systémy a bezpečnostní asistenti, LED svetlá denného svietenia (predné a zadné), tempomat, kožený volant, interiér v prevedení prešívaná koža (aj v priestore dverí a na palubnej doske), ventilované sedáky predných sedadiel, vyhrievané prvý a druhý rad sedadiel, elektrická bedrová opora na sedadle vodiča, sedadlo spolujazdca s možnosťou ovládania zo zadných sedadiel, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním a sklopným kľúčom či 220V elektrickú zásuvku umiestnenú v zadnej časti prednej lakťovej opierky. Kompletný cenník a viac informácií o modeli REXTON PREMIUM + na www.ssangyong.sk.

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov