Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Auto magazín a Profi auto č. 10 2018 v predaji!

Auto magazín aj v októbrovom čísle prináša množstvo zaujímavých informácií o autách, motorizme, technike, športe, cestovaní... plný dobrého a hodnotného čítania.

Máme za sebou finále súťaže Vodič roka 2018, a tak na stránkach prinášame reportáž z toho, čo sme spolu s finalistami na Slovakia Ringu zažili.  Aj v októbri pokračuje súťaž o ďalší z 11 automobilov pre našich čitateľov.

Auto magazín je opäť preplnený zaujímavými autami. Vyskúšať sme si boli nové Suzuki Jimny, Hyundai Santa Fe, Fiat 500X a Opel Combo Life, mimoriadne lákavé bolo aj stretnutie s krásnou novinkou značky Kia – modelom ProCeed. Juraj bol účastníkom akcie, ktorú sme mu v redakcii všetci závideli. Odviezť sa na legendárnej Celice GT 2,0i sa veru nepodarí každý deň.

Do čísla sa nám podarilo vtesnať až dvadsať testov. Prím hrá nová generácia Mercedes-Benz triedy A, pre fanúšikov rýchlych kolies Juraj vyskúšal nový Renault R.S. Sport. Nielen rýchlymi autami je svet živý, a tak sa do čísla dostali aj autá na každý deň a príležitosť. Redakčnou garážou preto prešli aj Citroën Berlingo, Mini Countryman, Ford EcoSport, Peugeot Traveller, Škoda Kodiaq, Citroën C4 Cactus, Honda Civic, Mazda 2, Peugeot 2008, Kia Sorento, Fiat Fullback, či Alfa Romeo Giulia. Multitest sme v októbrovom čísle venovali praktickým rodinným vanom.

Zelené strany sú tento krát mimoriadne pestré, absolvovali sme totiž hneď niekoľko zaujímavých akcií, na ktorých automobilky odhaľovali svoj pohľad do budúcnosti. Aby si niekto nemyslel, že ekologické autá musia byť automaticky nudné, Peter Varga osedlal BMW i8 roadster. Krásne auto, rýchle auto, no na nákupy a výlety s rodinou asi príliš nebude. Na tento účel je ale výborne pripravený Lexus NX 300h. V rubrike dizajn čitateľské oko poteší nové Audi Q8. Na konci leta sme do redakcie dostali aj niekoľko zaujímavých motocyklov. V aktuánom čísle preto nájdete testy Suzuki Burgman 400 ABS a Honda CB  125R. V októbrovom čísle spúšťame súťaž pre predplatiteľov, pre ktorým sme si opäť pripravili veľmi lákavé ceny.

Témou čísla je dovoz auta zo zahraničia. Juraj si splnil sen, a tak sa s vami rozhodol podeliť so svojimi skúsenosťami.

Októbrovou hviezdou za volantom je známa moderátorka Janka Dukátová.

Samozrejme, ani v tomto čísle nechýba cenník, štatistiky predaja, kvantum informácií i niekoľko úvah našich redaktorov, či rozhovory s osobnosťami zo sféry motorizmu, články venované motoristickému športu.

Profi auto rozoberá niekoľko technických tém, pozrieť sme sa boli na Volkswagen eCrafter, , veľký priestor venujeme akcii Mercedes-Benz Future Lab 2018. V Profi aute nájdete aj jednu lahôdku – nový spaľovací rotačný motor, ktorý sa rodí na Slovensku.

 Auto magazín (vrátane časti Profi auto) č. 10 2018 čaká na vás v predajniach tlače na celom Slovensku. Príjemné čítanie, priatelia!

pl

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov