Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

AUTO MAGAZÍN a Profi auto č. 12 / 2017 sa v stánkoch teší aj na vás!

AUTO MAGAZÍN a Profi auto, najčítanejší motoristický časopis na Slovensku, je tu s dvanástym, už posledným (ako ten čas letí!) tohtoročným číslom! Môžete si ho teraz kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku!

Najnovšie číslo 12 / 2017  je ako vždy bohaté na pestré témy súvisiace s motorizmom u nás i v celosvetovom kontexte.

Otvárame veľké hlasovanie, v ktorom vy naši čitatelia rozhodnete, ktoré najnovšie modely automobilov na našom trhu získajú tradičné a prestížne ocenenie AUTO MAGAZÍN AWARDS 2018. Ceny získajú víťazi v 9 kategóriách. Ich zoznam a hlasovací lístok nájdete v časopise a tiež na našom webe, ktorý práve čítate.

Pokračuje populárna Predplatiteľskú súťaž so skvelými cenami! Aj v tomto čísle pokračuje súťaž VYBER TOP ČERPAČKU ROKA 2017!

AUTO MAGAZÍN prináša okrem kvanta iných materiálov mnoho testov najaktuálnejších automobilov. Porovnávame dve terénne Mitsubishi vynikajúco vybavené aj pre náročnejšie kempovanie v divočine. Škoda Karoq je predmetom najnovšieho Testu mesiaca. Ako obstojí dlho očakávaný, vrtký a veľmi variabilný kompaktný model z Mladej Boleslavi? Ďalej testujeme (námatkou vyberám): Renault Captur, Peugeot 3008, KIA Stonic, Citroen C3 Aircross, Mercedes-Benz GLA, Honda CR-V a mnoho ďalších.

Rôznou formou predstavujeme iných ďalších noviniek, napr.: nové Lexusy, vodíkovú Hondu Clarity, inovovaný Isusu D-MAX, Volkswagen T-Roc a ďalšie horúce novinky.

Ako vždy venujeme priestor aj aktuálnemu motoristickému športu a rozhovorom s významnými ľuďmi nielen z automobilovej branže. Hoci vonku je už poriadne chladno, prinášame aj test zaujímavého motocykla.

Zelené strany sa okrem iného prinášajú informácie o zavádzaní LNG (kvapalný zemný plyn) ako paliva pre automobily u nás. V rubrike Dizajn vás – tak ako nás – určite očarí Mazda Vision Coupe, jeden z magnetov ostatného Tokijského autosalónu. Zostávame verní tomu, čo znamená označenie „magazín“: nechýbajú názory, rohovory s dôležitými osobnosťami, vylúštiť si môžete krížovku, zasmiať sa na kreslenom vtipe…

Kadiaľ medzi Košicami a Bratislavou? Naši redaktori pre vás vyskúšali tri trasy. Ktorú odporúčajú?

Profi Auto prináša informácie o novom autobuse Mercedes-Benz Cityro Hybrid, testujeme veľký Opel Movano, podrobne za zaoberáma palivami značky Shell, venujeme sa airbagom a prinášame mnoho ďalších tém, ktoré zaujmú aj skutočných profesionálov.

V prvidelnej rubrike Aplikácia tentotaz venujeme Sygic Car Navigation.

AUTO MAGAZÍN č. 12 / 2017 si už môžete kúpiť v predajniach tlače na celom Slovensku! Želáme vám príjemné čítanie… a v prvom rade pokojné Vianoce, veľa zdravia a veľa šťastných kilometrov v roku 2018!

Auto magazín a Profi auto je podľa aktuálneho prieskumu najčítanejším motoristickým časopisom na Slovensku. Ďakujeme Vám za priazeň a urobíme všetko preto, aby ste nám ju zachovali aj v budúcnosti! 

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov