Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku

Škoda Karoq: Ocenenia sa sypú aj zo zámoria!

ŠKODU KAROQ ocenili ako najlepšia dizajnová novinka medzi kompaktnými SUV.

V 17. ročníku ankety ‘Autonis’ vyberali čitatelia z 88 automobilových noviniek uplynulých dvanástich mesiacov v celkovo desiatich kategóriách. ŠKODA KAROQ získala 28,7 percenta zo zhruba 16 600 odovzdaných hlasov a získala tak titul najlepšej dizajnovej novinky medzi všetkými kompaktnými SUV. Nový model českej automobilky sa v súťaži o prestížnu cenu ,Autonis’ presadil proti 17 konkurentom. Tvaroslovie modelu ŠKODA KAROQ je emocionálne a dynamické, čo je typické aj pre ostatné vozidlá tejto značky.

„Výrazný dizajn a jasné tvaroslovie našich vozidiel sa u našich zákazníkov dočkali skvelého prijatie. Ocenenie ,Autonis’ je pre nás súčasne podnetom pre ďalšie zostrenie dizajnového profilu našej značky,“ povedal s potešením Christian Strube, člen predstavenstva spoločnosti ŠKODA AUTO za oblasť technického vývoja.

S modelom ŠKODA KAROQ pokračuje česká automobilka vo svojej SUV-ofenzíve. vedľa výrazného designu presviedča KAROQ aj typickými prednosťami vozidiel značky ŠKODA, ako je veľkorysá ponuka priestoru, praktické Simply Clever-detaily a moderné riešenie konektivity.

Dvojnásobná radosť pre ŠKODU z ocenení 2018 Parkers New Car Awards v USA.

ŠKODA Kodiaq, nové SUV so zmesou priestoru, praktičnosti a hodnoty, pridalo do svojej zbierky trofejí ocenenie Best Seven-Seater of the Year 2018 Parkers New Car Awards. Spoločnosť ŠKODA Finance si zasa odniesla aj ocenenie Parkers po tom, čo bola vyhlásená za Najlepší finančný program.

Tieto najnovšie dodatky do zoznamu ocenení pre značku ŠKODA ďalej posilňujú jej povesť ako výrobcu nádherne navrhnutých vozidiel, ktoré prinášajú výnimočnú hodnotu za peniaze. Hoci je v predaji len od marca, Kodiaq získal ďalších päť kľúčových ocenení, vrátane Auto Express – Najlepšie SUV a What Car?  – Najlepšie veľké SUV. Navyše, Top Gear Magazine uverejnil, že Kodiaq patrí medzi najlepšie autá na svete.

(šr)

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov