Automagazin.sk
Oficiálne stránky najčítanejšieho motoristického magazínu na Slovensku


VODIČ ROKA 2017: šanca pre vás, našich čitateľov!

Časopis Auto magazín so sekciou Profi auto spoločne so značkou OPEL a Ministerstvom dopravy a výstavby SR – BECEP, Zelenou vlnou RTVS, Slovakia Ringom, záchrannou službou FALCK a ďalšími partnermi vyhlasujú 2. ročník dlhodobej celoslovenskej súťaže s názvom VODIČ ROKA 2017.

Súťaž VODIČ ROKA 2017 sa skladá z dvoch kôl.

1. kolo, tzv. základné, prebieha od 1. 4. 2017 do 31. 8. 2017 a má 4 časti, zodpovedajúce v tomto období počtu vydaní časopisu Auto magazín/Profi auto. Ten vyjde: 25. marca, 25. apríla, 25. mája a 25. júna. V každom vydaní/čísle uverejníme kupón a na ňom 5 otázok, na ktoré musí súťažiaci odpovedať v príslušnom termíne. Otázky budú uverejnené aj na webových stránkach www.automagazin.sk a http://www.vodicroka.sk

Otázky sú z oblasti bezpečnosti cestnej premávky, techniky, prvej pomoci a pod. V každej časti zo správnych odpovedí vyžrebujeme mená 8 účastníkov finálového kola a dvoch náhradníkov.

2. kolo, tzv. finálové, sa bude konať dňa 16. septembra 2017 v areáli Slovakia Ringu v Orechovej Potôni a bude pozostávať z teoretického testu a praktickej jazdy.

Kde nájdete pravidlá?

Úplné pravidlá súťaže zverejňuje každý mesiac časopis Auto magazín/Profi auto. Nájdete ich aj na webovej stránke http://www.vodicroka.sk .

Ak chcete vidieť, ako vyzeralo vlaňajšie finále, pozrite si video na našej stránke: http://www.automagazin.sk/vodic-roka-2016-finale/

Tešíme sa na vašu účasť, ktorá vám prinesie nielen kopec zábavy, ale aj poučenia a zdokonalenia sa v činnosti takmer každodennej – vedení vozidla v cestnej premávke!

redakcia Auto magazín a Profi auto

 

Pridať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.

Odoslaním vyjadrujete súhlas s podmienkami Ochrany osobných údajov